Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 évesen még mindig nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen még mindig nincs normális szakállam. Hátrány ez a lányoknál?

Figyelt kérdés
Egészségesen élek, próbáltam növeszteni, borotválkozni...de semmi. A nyakamon nő, az arcomon nem. Így rendszeresen visszanyírom mert nagyon hülyén néz ki, hogy az arcomon semmi. Változhat ez még később?
2020. júl. 20. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nekem pl. egyáltalán nem jön be a szakáll.
2020. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak áltatni, nem fog változni. A szakáll szerető lányoknál hátrány, a szakállt nem szerető lányoknál előny. El kell fogadnod magad.
2020. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog változni.

Én pl utálom a szakállat

33/N

2020. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A férjem 34 éves, ugyanez a problémája. Mondjuk neki legalább a bajusza nő rendesen :D Nem fog változni magától, a férjem a szakállbeültetésen gondolkodik, mert amúgy kb annyira pörög ezen a kérdésen, mint nők a kis mellen szoktak. Egyébként meg szerintem senkit sem érdekel igazán. Találj egy olyan stílust, amit meg is tudsz valósítani és jól is áll- akár a teljesen borotvált arc, akár csak egy körszakáll, tökmindegy, ahol nő, azzal kísérletezz, hogy mi áll jól, mi illik hozzád, max nem jön be és maradsz csupasz arccal, a legtöbb nőnek még mindig az tetszik a legjobban.
2020. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem fog változni. Szakáll egyébként nagyon kevés nőnek jön be. Borostával más a helyzet, az nagyon sármos tud lenni, de anélkül is elleszel.


F

2020. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A borostával mag az a baj,hogy egy fiatal fickón sármos, egy idősebben meg igénytelennek néz ki, mintha nem lenne elég tiszta az ember. Kivéve, ha sztár.
2020. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fiatalos arcom van, amivel arcszőrzet nélkül kb 24nek néz ki. Több lány is tett már megjegyzést, hogy miért nem növesztek szakállat. Bajuszom szinte egyáltalán nincs. Én is gondolkodom a beültetésen, de nem tudom mennyire lenne természetes hatású.
2020. júl. 20. 11:17
 8/10 anonim válasza:

Azért erre egyértelműen nem lehet válaszolni. Az egyéntől is függ, hogy mi áll jól neki. Hiába mondja azt egy nő, hogy neki nem jön be a szakáll, de attól még lehet egy férfi szakállal jobban néz ki, mint sima arccal. De ez fordítva is így van. Meg persze ami a legfontosabb, hogy mekkora szakáll. Mert nem mindegy, hogy akkora, mint a télapóé vagy csak egy minimális szolid szakáll.


Én pl 18 évesen elkezdtem kopaszodni (29 vagyok most). Kénytelen vagyok 1mm-re vágni a hajamat. Sima arccal inkább tükörbe sem merek nézni, mert annyira kiábrándító a látvány. 1mm-es hajjal meg sima arccal teljesen baba kinézetem van. Szakállat növesztettem (de nem hosszú szakállra kell gondolni, hanem akkora szakállra, ami a borostától nagyobb, de nem ilyen hosszú akármire), egyből más az önbizalmam is, mert szerintem is és a nők szerint is így jobban nézek ki, mint sima arccal.

2020. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Másik kérdésre is írtam, 27 vagyok és szinte semmi arcszőrzetem nincs. Egy gimnazista is férfiasabb ebből a szempontból, mint én. Ami van, nagyon minimális, mindig teljesen sima az arcom, ha hagynám nőni, nevetségesen mutatna.


De cserébe az vígasztal, hogy kevésbé fenyeget a kopaszodás (azok, akiknek erős a szőrzete, hamarább kopaszodnak, előbb kezd el a hajuk hullani).

Az sem rossz amúgy, hogy mivel az egész testemen alig van szőr, nem nézek ki úgy, mint egy majom.


Rendszeresen sportolok, így legalább jól látszanak az izmok.


Azt mondják, hogy a kevés szőr a kevés tesztoszteron jele. Ha így is van, a gyakorlatban nem tapasztalom, a hangom nem magas, a szerszámom potens, ha teljesíteni kell.

Bár, néha jó lenne egy sármos borosta vagy valami mintás szakáll, de végeredményben mindig oda jutok, hogy az a csomag, amit kaptam a természettől, összességében előnyösebb, mintha egy szőrös férfiállat lennék.

2020. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9-es!


"De cserébe az vígasztal, hogy kevésbé fenyeget a kopaszodás (azok, akiknek erős a szőrzete, hamarább kopaszodnak, előbb kezd el a hajuk hullani)."


Tény, hogy a testem elég szőrös, viszont az arcomon oldalt nem nőtt ki rendesen a szakáll. A tokámon nincs gond, de mindkét oldalt elég hiányos az arcomon. Megnöveszteni meg tudom, de oldalt, mint írtam, nagyon hiányos. Hozzá teszem 29 éves vagyok. 18 évesen már kopaszodtam fejtetőn, de arcszőröm akkor még szinte nem is volt. Csak pihe. Mostanra már fejtetőn nincs hajam.


Viszont érdekes, mert volt két osztálytársam is, 30 évesek most, akiknek már 18 éves koruk körül a hátukról is le kellett szedniük a szőrt, mert annyira szőrösek voltak. Már 16 évesen az arcuk is annyira szőrös volt, hogy sok 30-35 éves felnőtt férfit megszégyeníthettek volna. Ők komplett borostát tudtak már akkor növeszteni. Olyan sűrű, erős és fekete arcszőrök volt már annyi idősen. És most 30 évesen egyikük sem kopaszodik még csak kezdetlegesen sem. 18 évesen nekem még csak pihe szőr volt az arcomon, én meg már akkor elkezdtem kopaszodni. 29 évesen meg már kénytelen vagyok nullással letolni a maradék hajamat, mert fejtetőn egyáltalán nincs hajam.

2020. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!