Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a társkeresőkről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a társkeresőkről a nők?

Figyelt kérdés

Persze vannak, de messze nem olyan létszámban mint a 30 alatti férfiak.

Alapesetben kb minden egyedülálló férfira jut egy egy nő. Az 1%-al több férfi van a világon, ezért van 3-5x férfi többlet a társkeresőn conteokban nem hiszek.


Miért nem használnak az egyedülálló nők társkeresőt (feltételezve azt, hogy egyébként nem szeretnénk egyedül maradni)?



2020. júl. 21. 08:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
El vannak üldözve.
2020. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Azért, drágaság, mert ezeken a felületeken túlnyomórészt a társadalom legalja tömörül. Azokkal meg senki sem szeretne összefutni még virtuálisan se.
2020. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Amelyik nő egy kicsit is normális, az pillanatok alatt talál magának férfit a való életben. Társkeresőkön a női nem legalja gyűlik össze.
2020. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
3# Nem.
2020. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
4: Pedig de, a 3-as jól írja. Egy csaj társkeresőzött az ismeretségi körömből, de ő rá is szorult szegény... Tudom, most jön majd, hogy nem reprezentatív minta. Tényleg nem. De akármerre járok, valamire való nők és férfiak mind kapcsolatban vannak, és a nőknél még így is állandóan próbálkoznak. Akinek nő létére társkeresőt "kell" használnia, azzal valami baj van. Írom ezt nőként, olyan nőként, akinek szintén ez lenne az egyetlen lehetősége, nem véletlenül...
2020. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert rettenetes, borzalmas férfiak IS aktívoskodnak ilyeneken. Néhánnyal elég összefutni hogy az élettől is elmenjen a kedve a delikvensnek. Hiába van sok normális, de a negatív lehúzó kötözködő vallató vádaskodó emberek tönkreteszik, rosszabbak mint a péniszfotó küldő perverzek, azokról legalább elsőre látszik milyenek, ezekről meg nem.
2020. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert tàrskereső oldalakra csak "szerencsètlen" emberek regisztràlnak. Èlőben kell nagy fiúnak/lànynak lenni nem 250 km-re kell jàtszani az eszed.
2020. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
5-ös nekem sok jó fej barátnőmről derült ki hogy társkeresőről szerzett férjet, de ez még kb 10 éve volt mikor még kb hasonló volt a nemek aránya és nem volt ekkora nőgyűlölet. Nekem végül életben lett szerencsém, de hamarabb is leiratkozhattam volna nincsenek jó élményeim a netes verzióról.
2020. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

5# Nem igazán értem ezt a hülyeséget, hogy aki neten keres párt az mind selejt. Akkor azok is mind selejtek akik neten fizetik a számlát, rendelik a kaját, beszélgetnek a barátaikkal, intézik az üzleti ügyeiket, stb?


A társkereső csak egy módszer, hogy összekapcsoljon embereket, ugyanúgy mint egy vakrandi, táncest, kirándulás, stb. Nem kell többet belemagyarázni mint ami.

2020. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lazy Lover ***** válasza:
2 3 nál a pont
2020. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!