Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a társkeresőkről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a társkeresőkről a nők?

Figyelt kérdés

Persze vannak, de messze nem olyan létszámban mint a 30 alatti férfiak.

Alapesetben kb minden egyedülálló férfira jut egy egy nő. Az 1%-al több férfi van a világon, ezért van 3-5x férfi többlet a társkeresőn conteokban nem hiszek.


Miért nem használnak az egyedülálló nők társkeresőt (feltételezve azt, hogy egyébként nem szeretnénk egyedül maradni)?



2020. júl. 21. 08:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
A nők összehasonlíthatatlanul könnyebb helyzetben vannak és nem szorulnak a társkereső oldalakra.
2020. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem lenne most pasim és visszagondolok, hogy tàrskeresőre megint fel kellene mennem, és ott keresgélni, kb szó szerint elkap a gyomorgörcs és a hányinger.

Soha nem habzott úgy a szám, mint akkor, mikor fent voltam.

Az ember szinte elborzad. Valóban rengeteg férfi van fent és rengetegen írnak, próbálkoznak.

Na de milyenek?!

Rengeteg a vállalhatatlan külsejű, és az alacsony, ezt nem is értem. Aztán a buta, motiválatlan, és tiszteletlen, na meg a komplexusos dühös kis görcs. Katasztrófa. Soha többet. Egyetértek. Szó szerint el lettünk üldözve.

2020. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es! De jót nevettem! És tényleg ilyenek vannak szinte mindegyiken!
2020. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!