Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan eset állapot, amikor egy férfi abszolút nem tud változtatni azon, hogy neki tetsző csinos barátnője legyen pénz nélkül?

Figyelt kérdés
Ugye egy kövér férfi szépen ki tudja sportolni magát és mindjárt lesz jó nője, de van olyan állapot, pl nagyon nagy alacsonyság, olyan csúnya arcoforma testalkat stb, ahol tök mindegy mennyire gyurja ki magát, öltözködik igényesen divatosan, igényes lesz stb egyszerűen egy vonzó csinos nő sem fogja akarni..
2020. júl. 21. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Van ám alacsony, csóró csinos nő is. Szerintem ez mind mind kifogás. A moziban mellettem is pont egy 40 kilós 155 centis srác fizetett a barátnőjével aki 150cm körül lehetett. Mindenkinek megvan a párja valahol.
2020. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném. Egy régi barátom a gimiből 168 cm és mellé csúnyácska arcú. Régen 50 kg volt, de aztán gyúrni kezdett és néhány év múlva olyan 75-80 kg körüli lett és színizom, adoniszi testtel. Ez mellett matek-tesi tanári diplomát szerzett és utána elment a honvédséghez tűzszerésznek. A stílusa, öltözködése nagyon igényes, ez mellett vicces, jó dumás, tökös srác. (Tizenévesen elég önbizalomhiányos volt.) Tudom sokan nem fogják elhinni, de olyan 20-25 éves kora között 70 nővel volt, főleg a főiskola alatt. Tőle magasabbakkal is néha. Menyasszonya is volt akkoriban (azóta már szakítottak).


Szóval alacsony és/vagy csúnya srácok: Pls először tényleg hozzatok ki magatokból sok-sok év munkájából mindent, de tényleg mindent, amit csak lehet és próbáljátok ki hogy működik-e.

2020. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te kb semmit nem tudhatsz arrol hogy mi vonz egy not. Elmondom. A kulso az egy dolog, de a siker lehet meg annal is vonzobb. Hitler alacsony volt es sikeres, tekintsunk el attol hogy mit tett es hogyan. Nagy sandor se volt magas... A tortenelemben meg eleg sok ilyen van...

Szoval ha csak kifogasokat keresel azt kapsz, de mindig ott a masik opcio is, hogy egy nap osszeszedd magad es megvaltoztasd az eleted.

Ja es amugy a gazdagsag is vonzo, tudomanyosan bizonyitott, vannak olyan nok akik nem feltetlen golddiggerek, csak simman sexinek talaljak azt aki gazdag.

2020. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
3# A siker mindig is vonzó dolog volt. A gazdagság pedig jelenleg a legnagyobb siker kb.
2020. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tévhit ez a sport dolog. Nagyon vékony srácként 10 év edzés és +30kg testsúly után is ugyanúgy 0 nő érdeklődött, sőt, a "kondis sztereotípiák" miatt talán még egy fokkal nehezebb is lett.
2020. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5. Az csak egy dolog a sok közül. A személyiségeden fejlesztettél valamit? Tökösebb, viccesebb, jó dumásabb, kezdeményezőbb lettél? A stílusodon, megjelenéseden, öltözködéseden javítottál valamit? Vagy ugyanezt kérdezhetném még a tanulással, műveltséggel, intelligenciával kapcsolatban.


A sport az csak egy dolog a jó néhány közül, amivel javíthatsz magadon. De hogy egy szélsőséges példát mondjak, egy csöves és egy kigyúrt csöves között nincs semmi különbség. Tehát ez csak egy dolog a sok közül.

2020. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Önbizalmam az nem lett több, ez tény. Humorom szerintem mindig is volt, az öltözködésem nekem megfelelő (én sosem bírtam ezt a "divatosan a fehér cipőhöz kizárólag fehér övet szabad felvenni" maszlagot). Időközben lediplomáztam, szóval a tanulás is megvolt, bár nem a csajozás miatt csináltam semmit sem. Az edzést sem, csak rosszul éreztem magam a bőrömben. Bár most már fedett és zsíros vagyok, voltam már mindenféle alkatú, szálkásan izmos is. Jó lett volna, ha legalább pár mosollyal többet kapok, mint azelőtt, de semmi.
2020. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!