Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annak mi fene értelme van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi fene értelme van, hogy ha ráírok társkeresőn mondjuk 50 nőre, 30 visszaír, de mind a 30 sosem kérdez vissza, csak válaszol és ott is csak tőmondatokban, hogy ,,aha, igen, nem ,talán, majd kiderül"? Ez valami népbetegség náluk?

Figyelt kérdés
Randira már el sem hívom őket, mert ez számomra kiábrándító. Ha pl kérek még képet, tehát írok nekik, hogy telik a nyár és gondolom, hogy milyen jól áll neki egy szemüveg (mert írta előzőleg, hogy munkájából kifolyóan hordja), küldhetne arról egy képet, akkor csak az első felére válaszol, ott is csak így, hogy jól, megyünk tesómékkal pl Zakhyntosra, stb. És mind ilyen, zárkózottak. Nem elutasítóak, csak egyszerűen nem merészkednek ki a csigaházukból.
2020. júl. 23. 11:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Ó, te komoly sikerekről számolsz be. Nekem az 50-ből pontosan nulla írt vissza. Pedig normálisan nézek ki, normális hangnemben írtam. Valószínűleg csak szórakozni járnak a nők a társkeresőkre, nem onnan akarnak komoly kapcsolatot. Vagy egyáltalán nem is akarnak.
2020. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerre túl sok emberrel leveleznek. Te is ráírsz ötvenre, mi lenne ha mind a ötven egyszerre árasztana el levelekkel?
2020. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled őket
2020. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Aki pl visszaír, az a 28-30, annak java még 1 év múlva is fent van (legalábbis akikkel tavaly beszéltem, azok majdnem mind még fent vannak), nem igaz, hogy nem találnak senkit. Vagy nem is akarnak és tényleg mindegyik szórakozni akar. 1. de ezzel sem vagyok előrébb, mint te.
2020. júl. 23. 11:45
 5/38 A kérdező kommentje:
3. Aki engem nem érdekel, annak vissza sem írok.
2020. júl. 23. 11:47
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Erre van egy nagyon konkrét megoldásom. Ha jól nézel ki és viszonylag sok nő visszaír akkor lehetsz specifikusabb a leírásodban. Írd le nagyon konkrétan hogy te milyennek gondolod magad, milyen partnerre vágysz. Mi az amiket szeretsz és mi az amit utálsz. Adj egy jól körül írt keretet magadról.

Így kevesebben fognak visszaírni, de velük lesz miről beszélni és komolyabban fogod érdekelni őket.

2020. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%

#3 Eddig az volt a baj, hogy a nők csak a felső 10%-kal állnak szóba. Lehet, hogy nem így van? Lehet, hogy ránézésre nem volt gondja veled, de közben rá írt még harminc férfi. És van köztük olyan, akivel érdekes a téma, vagy jobban tetszik. És kivárná, hogy melyik jobb, mert valami alapján dönteni kell.

De köszi, hogy ezt mondod, ezek alapján úgy gondolom, még kevesebb férfinek kell bármiféle esélyt adni, ha nem tökéletes, azonnal dobni kell. Ha szerinted ez a módja....én nem vitatkozom veled.

2020. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
64%

Semmi értelme nincs 50 nőre ráírni. Egy egész életben nem ismersz meg 50 olyan nőt, akivel a felszínes csevejeken túl bármi közös volna bennetek.

Alig néhány ilyen van, ha 60-80 év alatt 20+, akkor már rendkívülien sokat mondtam.

Milyen alapon írsz rájuk?..

2020. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg csak ti gondoljátok magatokat normálisnak és érdekesnek. Egy nőnek azonnal feltűnik a sablon levél és bocs, de egyikünk sem szeretne harminckettedik lenni a sorban.
2020. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

1: Összetéveszted a párkapcsolatot valami mással.

Egy ilyen attitűdre nem reagál az, aki párkapcsolatot szeretne.

Te valami tök mást szeretnél, belőled nem válhat pár néhány éven belül, egyszerűen lövésed sincs róla, mi az.

2020. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!