Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annak mi fene értelme van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi fene értelme van, hogy ha ráírok társkeresőn mondjuk 50 nőre, 30 visszaír, de mind a 30 sosem kérdez vissza, csak válaszol és ott is csak tőmondatokban, hogy ,,aha, igen, nem ,talán, majd kiderül"? Ez valami népbetegség náluk?

Figyelt kérdés
Randira már el sem hívom őket, mert ez számomra kiábrándító. Ha pl kérek még képet, tehát írok nekik, hogy telik a nyár és gondolom, hogy milyen jól áll neki egy szemüveg (mert írta előzőleg, hogy munkájából kifolyóan hordja), küldhetne arról egy képet, akkor csak az első felére válaszol, ott is csak így, hogy jól, megyünk tesómékkal pl Zakhyntosra, stb. És mind ilyen, zárkózottak. Nem elutasítóak, csak egyszerűen nem merészkednek ki a csigaházukból.
2020. júl. 23. 11:33
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
75%

9 Milyen szép gondolat.

Tehát én írjak minden nőnek egy egyedi és kreatív levelet.

Sőt, leginkább csak kevésnek, hogy ne legyen nálam a 32. a sorban.

Majd te válogatsz ezek körül és visszaírsz egy "aha, köszi"-t az én levelemre, ami pontosan a 152. nálad a sorban. 😁

Már folgalmazok is neked.

2020. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
95%

A leírás alapján szerintem ez a 20-as korosztály lehet, aki a kapun kilépve az utcáról bárkit össze tud szedni. 30-as nők komolyabban veszik a társkeresést, nem igen járnak el bulizni, ismerkedni, leköti őket a munka. Szinte mindegyik kérni is szokta a személyes találkozót. Sokkal kommunikatívabbak.


A fénykép kéregetés nem túl szerencsés. Pláne nem amiben kikötések szerepelnek vegyen fel ezt meg azt. Nő lennék én sem küldenék olyan képet. Senki nem akar bohóc lenni. Teljesen megtudom érteni a leányzót. Én soha nem kértem a nőtől fényképet, ha magától küld akkor küld, ha nem akkor nem. Személyesen úgy is meglátjuk egymást.


Némelyiknek sokáig fent van a hirdetése. Elfelejtette a jelszavát, párja lett és nem lép be mert ezzel akár le is tud bukni (utolsó belépés ideje), otthon nem akar belőle veszekedést.

2020. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
35%
11es jól látod, csak annyit szeretnének állj be a sorba te is. Álljon be a nyári villám mögétek, az majd agyonvág ha pofátlankodsz. Kettős mércés bagázs. Csak lyukra játszani, majd utcára vágni. Ebből értenek, másból nem. Embernek meg nem szabad nézni 1iket se, ösztönlények.
2020. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
3%

Utolsó 2 megadta a választ. Neki Jókai összest kell megírni. Neked lövésed sincs csak neki. Ezek a macskás nők akiknek senk sem elég jó. Mindig jobbra vágynak. 100 év múlva is ábrándozni fognak a sírban a tökéletes csontvázról.

Az egójuk viszont túl nőtt a naprendszeren.

2020. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mi nők nek azt akarjuk, hogy Jókai összest írjatok, bár kétlem, hogy ismeritek. Hanem azt, pedig világosan leírtam, igaz ész kellene felfogni, hogy nem az kell nekünk, hogy a több tucat potenciálisból legyünk azok, akiket azért dugtok meg, mert visszaírtunk. Mi olyan pasit akarunk, akik nem vaktában próbálkoznak, hogy hátha valamelyik visszaír és végre lesz egy kósza numera (igen, ti ezek vagytok), hanem kiválaszt egyet, aki neki kitűnik a többi közül, és annak az egynek udvarol, és meg is akarja ismerni, nem pedig a több tucat luk közül választja. És nem csak meg akarja ismerni, hanem tesz is azért, hogy a nő felfigyeljen rá és férfiként viselkedik. De ezt ti úgysem értitek.
2020. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Mi olyan pasit akarunk, akik nem vaktában próbálkoznak, hogy hátha valamelyik visszaír és végre lesz egy kósza numera


Csak ugye az a baj, hogy a férfi ésa nő két külön nem. Utóbbi megteheti, hogy válogat és csak azokra ír rá, akik a legtutibbak a számára, mert valamelyik úgyis ,,felveszi" a nőt. Ellenben egy férfi ha csak a számára a legtutibbra írna rá, akkor 99% h egyedül hal meg. Ezért a férfiak java egy picit enged (most nem azt mondom, hogy lyuk lyuk alapon, de sajna már minden 2. pasi oda jutott, h mindegy, csak végre valaki igent mondjon neki) és ad esélyt olyanoknak is, akik még éppene lfogadhatóak a számára.

2020. júl. 23. 13:46
 17/38 anonim ***** válasza:
28%
15-ös nagytudású, tételezzük fel, kiválasztalak téged, elárulnád h a büdös életbe figyelj 1-re ha már akkora retardált állat vagy, hogy vissza se írsz a match után? Hazudozz másnak, ezt a mesét értelmes ember nem veszi be. Tudod mivel figyelsz fel te másra? Ha úgy beszél hozzád, ahogy most én. Neked a "tömeg" nem kell, hát mivel minden ember 2 lábon járó élőlény, muszáj odaphotosoppolni egy harmadikat, hogy a betegfejű észrevegye, jéééé ez 3 lábú. És értsd rá mire értettem.
2020. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Én sema legszebb nőkre írok rá társkeresőn, mert annó megpróbáltam és jó ha 2 visszaírt a 20 ból, de azok is annyit, hogy van párom, csak nézelődöm és barátokat keresek csak.
2020. júl. 23. 13:49
 19/38 anonim ***** válasza:
35%

"Utóbbi megteheti, hogy válogat és csak azokra ír rá, akik a legtutibbak a számára, mert valamelyik úgyis ,,felveszi" a nőt."

Csak azok közül tud válogatni, akik beállnak az adott példány sorába. Én pl nem állok be 1 mögé sem, tehát én kiestem. Amelyiknek van sütnivalója, az gyorsan rájön, hogy hopp, amiért tenni kell ott tudás is van, nem csak humbuk. És van pár ilyen lány, de 1000ből 1 talán. Többi az csak várja a sültgalambot, azt ha nem jön (35+után) azt hazudozza: a szemét férfiak. Tudjuk tudjuk, mindenki hibás, csak a döntéshozó nem ha nő az illető.

2020. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
39%

15.

A világos fogalmazást és téged nem említenélek 1 mondatban.

Kimegy az ember fia a netre vadászni.

Bizony mindenre rálő ami egy kicsit is tetszik neki.

Honnan tudná ki fog bejönni neki, amikor hangját nam hallotta, fingját nem szagolta.

Persze te leszel nekem HamuPipőke. Csak neked fogok szerelmetes verseket írni ismeretlenül.

Amennyiben nem méltóztatsz válaszolni, életem végéig minden este miattad fogok esténként magányomban zokogni.

Idiótát akarsz magadnak? Nem szívem! Te egy vagy a milliónyi potenciális lehetőségből.

Te fenn tartod magadnak a jogot, hogy válogass tucatnyi jelentkezőkből, tőlük viszont megtagadnád a vadászat jogát. Kizárólagosságot követelsz.

Ilyen nőtől mentsen meg az ég.

2020. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!