Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak egy része nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak egy része nőknél miért sikertelen?

Figyelt kérdés

És úgy tűnik ennek nincs köze a külsejükhöz. Gimiben sem vonzódnak hozzájuk a lányok és később sem.


Pedig ránézésre normális, ápolt, barátságos pasik, de mégis szerencsétlenek a nőkkel.


Míg vannak srácok akik külsőre nem különböznek tőlük, mégis válogathatnak a nők közül már gimis koruktól kezdve.


Ez hogy alakul így?


A szociális képességeken fejlettségén múlik az egész?



2020. júl. 24. 23:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
#2 Min vagy meglepōdve?? Most komolyan? Netán otthon csücsülve, a szobájában kéne várja a megváltást?-,-
2020. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogok hazudni nőként , a külső nagyon is számít! De nem arra kell gondolni hogy legyen egy modell típusú alfahím. Nekem csak az a lényeg hogy ápolt legyen és foglalkozzon annyira a testével hogy ne legyen kövér! De sokan ezt sem tudjak teljesíteni!
2020. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Az 5 ös modellnek igaza van. Én hasonló helyzetben vagyok. 30f
2020. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%

5#

Lehet,hogy te így látod.Én nem vagyok sem harsány,sem domináns,abban az értelemben,ahogy gondolod.Volt egy barátom,aki ilyesféle volt.Buliban is mindig vicceket mesélt,be nem állt a szája,mindenki körbevette.Érdekes volt az arc.De ennyi.Szórakoztató volt,de a szexet nem tőle akarták.Én a konyhában szépen kibontottam egy sört,és csak mosolyogtam a csajra.Néha váltottam pár szót ezzel-azzal.

Végül az egyik lány leült mellém,és beszélgettünk.Nem sokat,és nem folyton vertem a számat,mégis velem jöttek el a lányok többnyire.Sosem tepertem,és nem is voltam a társaságban a leghangosabb.

2020. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Lazy Lover ***** válasza:
41%
Mert nem helyesek az számít a nőknek kár itt hazudni
2020. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
70%

Ez megint 1 rétegnek a tapasztalata amit a kérdező írt, és a hasonlóan járt emberek.


Gyakorlatilag általánosítás.


Az, hogy ő, és a hasonlók így jártak az nem jelenti azt, hogy másoknak is ugyanaz volt a problémája.


Ez egy vélemény, a férfiak egy rétegétől.


De igen is köze van hozzá a külsőnek méghozzá k**úrvasok. ÉS egy másik rétegnek ez a problémája és tapasztalata.

Imádom amikor meg akarnak győzni valakit a tapasztalatai ellentéteiről.


Engem kifejezett azért utasítanak el mert nem vagyok jóképű. ÉS lehetek 189 cm magas, sportos izmos, öltözhetek bárhogy, arcra elbuktam. ÉS ezt meg is kaptam nem 1x.

2020. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A tinderes társkeresős tapasztalatos válaszolónak szintén igaza van.


Én személy szerint szintén a külsőm miatt találom meg nehezen a társam.


Eljárok a barátaimmal mindenfelé az országban szórakozni kikapcsolódni, edzőterembe járok, nem otthon ülök.


És nem 1 nővel próbáltam már beszélgetni, nem egyhez próbáltam közeledni, nekem szintén az a problémám, hogy fejre másképp arcra sajnálatos módon nem festek túl jól.


Voltam több fodrásznál, kitaláltak többféle stílust hátha az változtat, hát az sem volt nyerő.


És igen vegyük alapul a Tinder és egyéb társkeresőket.


Valóban 2-3 másodperc alatt húznak jobbra vagy balra, ennyi idő alatt eldől , hogy tetszik vagy sem. Sz*rt sem érdekel senkit sem , hogy milyen szöveget írsz-.

2020. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%

17#nek

Azt nem értem,hogy miért a tinderen próbálkoztok.

Pont azt írtad,hogy nem előnyös a fejszerkezeted.

Nomost mégis a tindert erőltetitek,ahol aztán télleg csak a fejedet tudja látni,és az alapján dönteni.Mert írni már úgysem fogtok.Egyenesen arra mentek,hogy kikapjatok,mondaná az edzőm.

Miért nem személyesen orobáltok ismerkedni.Ott az arcod akkor is,de legalább más dolgok is nyomhatnak a latba.

Én sosem tindereztem,igazából nem tudom.Csak ez jutott eszembe.

14# voltam.

2020. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Fogalmazzunk úgy hogy mindkettő nagyon fontos. Találkoztam már külsőre nagyon vonzó férfival akinek elég volt megszólalnia hogy többet mint potenciális pár eszembe se jusson. De még a sima vonzalmat is elmulasztotta.

Ismerek olyat is aki külsőre soha nem jött be. Sokáig azt hittem egyedül is marad mert olyan kis anyám asszony katonája volt. Mindenki bántotta általánosban és ki is volt közösítve pedig jó fej kedves srác volt. Végül fiús szakmát tanult ahol egy kicsit kikupálódott a jelleme. Felvette/eltanulta azokat a kellő jellemvonásokat amiktől az ember nem érzi hogy pátyolgatni kell. Belépett egy zenekarba kicsit megjött az önbizalma is. Idén jegyezte el a barátnőjét.

Nekem továbbra se kéne mert nem tetszik de a jellemfejlődését látom és le a kalappal. Ha nyomi marad valószínűleg ennek a lánynak se tetszik meg.

Nem azért fontos a megfelelő fejlettségű önbizalom és szociális készség mert automatikus pna mágnes. Azért mert ha a külsőd meg is tetszik valakinek de nem tart férfiasnak nem vonzza a jellemed kisugárzásod kb vége is az ismerkedésnek. Ezt vagy nagyon kimagasló külsővel vagy sok pénzzel lehet ellensúlyozni.

De olyan is van hogy a külső simán csak átlagos nem vonz nem taszít. És a jellem adja azt a kis pluszt amiért az adott pasi mellett döntesz. Én így jártam a volt párommal.

Először nem keltette fel az érdeklődésem aztán sokat voltunk összezárva beszélgettünk és halál szerelmes lettem.

Ha se a külsőd nem nagy szám se a szociális készséged akkor marad hogy a pénzeddel villogsz.

Ezért van itt mindenkinek más baja.

Mindenki azon nyavajog amit a saját életében hibának lát.

De a legtöbben (mivel direkt próbálnak ismerkedni) leragadnak a külső a legfontosabb mert.... érveiknél.

A direkt társkeresésnél (tinder badoo buliban/utcán leszólítás) bizony hatalmas ereje van a külsőnek. Főleg az online térben.

Aki indirekt módon közelíti meg a dolgot társaság utazás vagy program révén ismerkedik jól látja hogy a jellem is kulcs fontosságú.

De ezt olyannal nem lehet megláttatni aki bele van buzulva abba hogy "azé me csúnya vagyok azé".

Holott a két dolog együtt adja az egészet.

Szerintem egyébként alap kéne legyen (főleg ha gondot okoz a párkeresés) hogy mind a külső mind a belső tulajdonságokból kihozza az ember a maximumot és ne ragadjon le az egyiknél. Vagy épp a másik nem hibáztatásánál.

Már csak önmagunk miatt is fontos ez szerintem.

2020. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

18as.


Próbáltam élőben is elég sokszor. És nem topmodelleknél.

2020. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!