Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen felvettek egyetemre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen felvettek egyetemre. Lányok, ilyen férfival ismerkednétek a való életben?

Figyelt kérdés

Érettségi után 2 évet jártam egy szakra, ami rájöttem mégsem érdekel, ezért ott hagytam és elmentem dolgozni. Dolgoztam Angliában, dolgoztam a Balatonnál vízimentőként, dolgoztam a szülővárosomban hotelben, ilyesmik. Egyik sem szokásos 5x8 órás meló volt, sokkal többeket dolgoztam, de többet is kerestem az átlagfizunál. Nem vagyok bulizós és a családomtól is spórolást tanultam, ezért mindig tettem félre és low budget (vagyis diák) szinten élek még egyelőre a nagy dolgokat nézve. Nincs kocsim egyelőre, albiban lakótárssal lakom, magamra főzök, de azért nyilván adok magamra. Ezen kívül a családom 25 éves koromig adott pénzt albérletre amikor tanultam havi max 50 ezret. Nyaranta most is dolgozok. Van félretéve néhány millió forintom, ami a semminél több. Ezt csak arra írom, hogy nem full csóró vagyok és nullán lévő, bár nem is egy óriási vagyon, de ad biztonságot.


Később jöttem rá mi akarok lenni és elkezdtem 2 éve egy szakképzést, amit befejeztem és most megyek alapképzésre nappalira egyetemen, ami így már csak 2 év a diplomáig, ami 28 évesen lesz meg. Piacképes szakmám lesz. Csak klasszikus életutat bejárt férfit tudtok elfogadni, aki érettségi után egyből ment egyetemre és 22-24 évesen diplomázott, vagy belefér ha valaki később jött rá pontosan mit is szeretne csinálni? Néha félek ettől, hogy mások azt gondolják le vagyok maradva az életben, vagy még sehol nem tartok és ezért mondjuk nem kellek egy lánynak. Voltak már barátnőim, de inkább tizenévesen és huszonpár évesen, nem a mostani élethelyzetemben, de most majd szeretnék ezzel is foglalkozni.


2020. júl. 26. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2020. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2020. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen, nem gond.

Mondjuk en is 26 evesen fogok vegezni a szakomon :D

22/N

2020. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen, bár őszintén nem értem, minek mentél nappalira ilyen körülmények között.


Én sem klasszikus életutat jártam be, 24 évesen mentem másodszor egyetemre, mikor megutáltam azt a munkát, amit a korábbi végzettségemmel csináltam, de munka mellett tolom (azóta már ebben a szakmában dolgozom) és eszem ágába nem jutott volna egy nappali képzéssel kiszolgáltatni magam már annyi idősen sem.


Mindegy igazából, te tudod. Ez nem sértés és nem is kizáró ok. :)

2020. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, 31 leszel mire végzel. Mit vársz? Fáziskésésben vagy.
2020. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem teljesen rendben van, ne aggódj emiatt, jól csinálod. :)

Meg tök más is 18 évesen tanulni meg élettapasztalaalt után 25 évesen, tapasztalatból mondom, megéri.

2020. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Én 18 évesen mentem egyetemre, főként nyomásra... Amúgy halvány lila gőzöm sem volt,mit akarok csinálni.


Ott hagytam. Az ismerőseim közül többen is szintén ott hagyták. Az a vicces, hogy a legtöbben lediplomáztunk azóta, csak nem azon a szakon, egyetemen, ahol elkezdtük. A szakot, amit elvégeztem, imádtam! Csak ugye 21-22 évesen jött az elhatározás, ami 18 évesen még a kanyarban sem volt.


Szerintem a 26 sem késő. Sőt, soha nem késő megvalósítani az álmaidat.

Egyébként nagyon nem egyedi eset a tiéd, csak hát az emberek inkább dicsekedni, nagyzolni szeretnek, míg az ilyen kanyarokról nem tesznek említést. Ezért akkor tudunk az ilyen esetekről, ha tényleg közeli ismerős van ebben a helyzetben.

2020. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkednék simán, igen :) Én is későn érő típus vagyok. Szerintem tök vagány 26 évesen új szakot kezdeni ;)

N

2020. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Naná, de még hogy! Véleményem szerint SOKKAL többet ki lehet hozni egy egyetemi kèpzésből, ha élettapasztalattal megy az embert. Nemhogy hátrányban nem vagy, pont fordítva!
2020. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lenne probléma, sőt, szimpatikus lenne a másik határozottsága!
2020. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!