Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elő kell fizetni a Tinderhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elő kell fizetni a Tinderhez, ha valaki nem csak képet böngészni, hanem üzenni akar és megnézni azt is, hogy ki lájkolta esetleg? Szándékosság a háttérben?

Figyelt kérdés

Érdekes, hogy a Tinderen és a Badoodon is két lájkot kaptam ma. De nem tudok velük érdemben foglalkozni, mert mind a kettőnél elő kell fizetni.

Érdekes, hogy mindkét helyről 2-2 lájk van külön-külön.


Mi van, ha a két oldal üzemeltetése összetartozik és a 2 "elsődleges" lájk azért, van, hogy előfizessenek az emberek.



2020. júl. 27. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Badoom sose volt, erre nem tudok mit írni.


Tinder: ahhoz, hogy üzenj, nem kell fizetni. Ha matched van, üzenhetsz.


Ha meg akarok nézni, ki kedvel/superlikeol téged, azért fizetni kell. Vagy sokat tinderezel, és egy idő után őt dobja ki neked. Ha olyan mázlista, hogy jobbra húzod te is és ő is, akkor az match lesz. De ez szerencsejáték. Ha célzottam a te kedvelőidet akarod megnézni, sajna fizetni kell. :( (én sose tettem, nekem annyit nem ért)

2020. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát ha én kaptam kedvelést, az csak egy oldalú volt. Ugyanis ha azok kedvelnének, akit én korábban jelöltem, akkor az a match. (gondolom)

Akkor viszont nem kell fizetni. Valaki gold tagságot kér, amire ismerősöm azt mondta, arra azért van szükség, mert aki engem kedvel, annak is előfizetése van.

2020. júl. 27. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első mondatod pontos.

Aki téged kedvel, annak nem tudjuk milyen van. Lehet, hogy van neki, lehet, hogy nincs. Kedvelni ingyen is tud téged. Ha te kedveled először és ő meg tud nézni téged, mint kedvelőt, anélkül, hogy visszalájkolna, akkor valamilyen előfizetése van. Ha nem tud megnézni, akkor lehet, hogy nincs előfizetése.


A tinder a legkedvezőbb app szerintem, nekem sok matchem volt, mindenféle fizetés nélkül. (mert sok a tag, nem azért mert világszépe vagyok :D)

2020. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor ez megint nem kóser működési elv. Hát ugye, ha én semmilyen módon nem tudok azzal foglalkozni, aki engem kedvel, akkor EZ FORDÍTVA is így van, ergo aki nem fizet előre, az nem tudja visszaigazolni a tetszést, tehát nem jön létre a match.
2020. júl. 27. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, vagyis nem látod ki kedvel, de matched még lehet. Van a főoldal, ahova bedobja neked az embereket és jobbra vagy balra húzod. Szóval, ha szerencséd van, akkor véletlen lehet match, csak sok embert húzz jobbra. Ha nem lenne match, senki se tinderezne. :)


De igen, sajna nem látod ki kedvel téged. Egyedül onnan tudhatod meg ingyen, hogyha valakit jobbra húzol és rögtön match van, tehát nem vársz rá, hanem rögtön üzenhetsz neki. Akkor ő már jobbra húzott, csak a rendszer a te döntésedet várta. :)

2020. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha fordítva én húztam valakit jobbra? Érdekes dolog ez a Tinder.
2020. júl. 28. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jobbra húztad, vársz. Ha neki van előfizetése megnéz téged, majd dönt. Ha nincs, akkor egy idő után úgyis bedob egymásnak a tinder titeket, ha egymás közelében éltek. Ha ő is jobbra húz, akkor match és szerencse. Ha nem, akkor gondolj arra, hogy van még 1000 másik, akit jobbra húzhatsz. Lehet jobban is jársz velük. :)
2020. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!