Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek nincs esélye párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nincs esélye párkapcsolatra, ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Én elég rosszul. Kívül-belül szarkupac vagyok. Nem a szexhiány a rossz, hanem a tudat, hogy én nem kellek. Hogy lehet ezt elviselhetőbbé tenni?

2020. júl. 29. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Veleszületett hiányosságod van? Más esetben csak rajtad múlik a párkapcsoalt.
2020. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Duma. Valakin már semmi sem segít.
2020. júl. 29. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon rosszul. Nem mondom, hogy esélytelen, de nagyjából 1-10% között mozog, hogy valaha még lesz pasim.

Egyetlen módon lehet elviselhetővé tenni: ha megpróbálsz örömet találni bármi másban. Ettől még ugyanúgy fog hiányozni, de talán nem ez tölti ki minden gondolatodat.

2020. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Kérdező azt megírod miből gondolod ezt, meg milyen hiányosságod van szerinted?
2020. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csúnya vagyok, dagadt is, nem tudok lefogyni. Lélekben is ocsmány vagyok, nem tudok megbocsátani, gyűlölködöm, sok bennem a félelem.
2020. júl. 29. 16:36
 6/10 anonim válasza:
100%
Pszichológushoz menj inkább ha javasolhatnám, ő tud segíteni neked. Tényleg.
2020. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

"dagadt is, nem tudok lefogyni" --ez pl. egy kifogás. Inkább írd azt, hogy lusta vagyok lefogyni.

Én még csúnya fejet nem láttam, ha nem valami betegsége van az embernek. Érdekes arcok vannak, amin mindig lehet javítani (pl. férfiaknál egy jó frizura, borosta, vagy szakáll).

Ha lélekben ocsmány vagy z már nagyobb probléma. Viszont ha tudod magadról, akkor változtatni is tudsz rajta.

2020. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pszichológus nem tud semmit, nem is érdekli. Voltam nála, meg se szólalt, csak bólogatott mosolyogva, meg nyomta a telefonját. Pszichiáter is leszar.
2020. júl. 29. 16:49
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Kezdek beletörődni. Én pl. kellenék, de nekem nem kell senki. Aki kéne, az házas, szóval esélytelen.
2020. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkeseredve, frusztráltan. Bár most a napokban lettek kutyáim, úgy érzem, sokat segítenek. Éljen a kutyás vénlányság! Nekik jó vagyok rusnyadék kinézettel, agyatlanul, humortalanul, üresen, nulla élettel. Nincs megfelelési kényszer, sem idegeskedés, hogy mikor bsznak ki a pcsába, mert nem vagyok elég jó, illetve már nem érdekel annyira, hogy levegőnek néznek a "tisztelt" férfiak vagy kifejezetten taszítom őket.
2020. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!