Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akiket ez a vírusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akiket ez a vírusos helyzet elszakított a párjától? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Nekem van ilyen ismerősöm, ők 18évesek kb. és csak méterekre állhatnak egymástól ha beszélgetni szeretnének (ugyanis csak ezt engedik a szülők). Érdekelne, hogy mások hogyan oldották meg ezt a nehéz szituációt.

2020. ápr. 5. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"és csak méterekre állhatnak egymástól ha beszélgetni szeretnének (ugyanis csak ezt engedik a szülők)"


Ez annyira nem tűnik életszerűnek, hogy az hihetetlen. Egyébként akik távkapcsolatban vannak azokat szakítja jobban el, ez logikus.

2020. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig ez a valóság...
2020. ápr. 5. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínű még hónapokig nem talàlkozunk. Határ lezárva, esély sincs rà, hogy talàlkozzunk. Szarul viseljük. 20 és 18évesek vagyunk
2020. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem furcsa, hogy nem engedik a szülők sok olyan kapcsolat van amit a távolság választ el mert le vannak zárva a határok nekik rosszabb.
2020. ápr. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pont most a karantén alatt ismertem meg egy srácot, de zárva a határ, és nem jöhet haza jelenleg. :/ Elég rossz, de hát ez van. Beszélünk egész nap, küldünk képeket, stb.
2020. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem a feleségemtől szakított el. Két különböző országban vagyunk. Jó messze egymástól. 9 óra idő különbség.

Rossz de erős a kapcsolatunk és jól viseljük. Minden nap beszélünk. Most már csak abban reménykedünk , hogy mihamarabb helyre állnak a dolgok és újra együtt lehetünk.

De sajnos néhány kolega aki a légierőnél szolgál olyant mondott, hogy fontolgatják , hogy december előtt nem indítanak újra civil járatokat. Szoval van azért aggodalom

2020. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy elszakított? Azt, hogy valaki a vírusra hivatkozva szakít, vagy idegenedik el a párjától?


Úgy gondolom, hogy az ember felfogja a probléma súlyát, megérti, hogy jelen esetben nem megoldható a talàlkozás, emiatt nem kell szakítani, ki lehet várni türelmesen ennek az egésznek a végét.


Bár én sem tudok találkozni a párommal, online tartjuk a kapcsolatot, éreztetjük a törōdést egymással, ha nem is fizikálisan, de üzenetekben, telefonon keresztül. Másképp nem nagyon lehet megoldani, talán ha össze lettünk volna költōzve, akkor könnyebb lenne, bár ez nem került szóba komolyabban.


Amúgy mi konkrétan nem a vírustól tartunk, hanem attól, hogy itt törvénybe lett iktatva a kijárási tilalom, tehát annak ellenére, hogy egy városban voltunk, nem tudtunk találkozni, ez igazán elkeserítō.

2020. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy nem tudnak együtt lenni, egy légtérben.
2020. ápr. 17. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!