Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem tudnak találkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem tudnak találkozni a párjukkal a vírus miatt, Ti hogy viselitek? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szóval a barátom és én kb 30 km-re lakunk egymástól, de mivel anyukám eü. dolgozó, ezért a szülei nem rajonganak az ötletért, hogy találkozzunk. Nyilván ezt megértem, és tudomásul is vettem, nyilván nem fogunk találkozni, amíg tuti nem biztonságos. Viszont mintha eltávolodtunk volna egymástól (3 hete nem láttam). Tök feszültnek érzem a beszélgetésünk, illetve eddig csak egyszer videochateltünk, akkor is ilyen szexcam volt az egész, de mivel én otthon nehezen tudom megoldani, ezért nem szívesen csinálom, ilyenkor megbántódik, és nem is beszéltünk azóta videón. Nem vesztünk össze, 4 éve egyutt vagyunk, idén akartunk osszekoltozni, minden szuper a kapcsolatunkban. Most meg néha azt érzem, nem is azzal az emberrel beszélek, akivel osszejottem (eddig soha nem volt ilyen, pedig eddig is csak hétvégente találkoztunk az egyetem miatt). És hiába mondom, hogy nyugodtan mondja meg, ha valami baj van, azt mondja minden oké. Szerintetek tulreagalom? Bocsi a zavaros leírásért, nem tudom jobban megfogalmazni.

2020. ápr. 2. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szoktunk skypelni órákat, jókat beszélgetünk a világ dolgairól, szexcam pld nincs nálunk, de borozni szoktunk néha ,,közösen".

Ha amúgy nem hozzájuk költöztél volna, hanem külön a szülőktől akkor most is össze tudnátok költözni nem? Lehet kivetíted a frusztráltságod rá, mert gondolom azt sejted, hogy nem 3 hét lesz amíg nem találkozhattok.Szokatlan a helyzet mind a kettőtök számára, mert ez azért nem egy hétköznapi helyzet.Hiányzik a szex és feszültebb vagy, esetleg ő is hasonló okok miatt.

2020. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Mi kb 300km re vagyunk+ a határ lezárva, így sehogy se tudnánk találkozni. 2,5hete találkoztunk utóljára. Egész nap csetelünk, sokat beszélünk hívásba. Ha belegondolok a helyzetbe egy pillanatig is akkor tuti sírok, de próbàlok nem arra gondolni, hogy lehet ez még hónapokig eltart. Most költöztünk volna mi is össze.
2020. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából ősszel terveztük az összeköltözést, néztünk lehetséges helyeket, de a jelen helyzetben felfüggesztettük a dolgot.
2020. ápr. 2. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
183 km, lassan egy hónapja nem láttam, hazament az egyetemről, én meg maradtam a városban. Alig beszélünk, kommunikálunk, így egyszerűen nem az igazi. Imádom ezt a helyzetet. 🙂
2020. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én utálok telefonon beszélni, nagyon személytelen. Élőben nincs gond.
2020. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

65 km távolság, tegnap taliztunk, mert közöltem, h elegem van. Ez van. Meg kell őrülni ettől a hülye helyzettől...

F

2020. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Másfél hete nem láttam, 100 km távolság, ma volt az első összeveszésünk hosszabb ideje, egy régi téma megismétlődésén. Pont, miután kezdtem volna pozitívabb irányba terelni a gondolkodásàt, és felélénkíteni (nő vagyok, de párom az aggódósabb mindenen). Mondjam, hogy mindketten idegbajosak vagyunk? Is-is, de hiszünk egymásban.

Nyáron terveztünk volna összeköltözni, így ez egyértelműen tolódik. Viszont rengeteg programot próbálunk videóchaten csinálni, nemcsak szexcamra gondolva, hanem pl. múltkor kártyáztunk (az ő ötletéből, aminek nagyon örültem, mert általában én szoktam ezeket felvetni), azelőtt rendesen "randiztunk", még sminkeltem is 😊, most meg majd múzeumozni fogunk. Meg beavatjuk egymást mindenbe.

Szóval, alakulunk azért, bár viszonylag friss, ebben a hónapban 4 hónapos kapcsolat (ismeretség szempontjából éppen ma). De már poénkodik azon, ha ezt túléljük, akkor elvesz. :))H

2020. ápr. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan menjetek át egymáshoz! Ami most megy, az csak hiszti. A koronavírus enyhébb, mint az influenza, kár félni tőle.
2020. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Év elején indult a kapcsolatunk, szóval nagy próbatétel számunkra. 3 hete nem találkoztunk, mert külön városban élünk, home office-ban vagyunk, nekem itt a gyerkőc is, szóval most nem tudjuk megoldani. Nincs nap, hogy ne beszélnénk, emellett sokat üzenünk is egymásnak, de nagyon nehéz.
2020. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Két külön országban vagyunk mind a ketten. A vírus miatt leállt minden repülő járat így fogalmunk sincs mikor találkozunk. De ez nem ad okot arra, hogy feszültek legyünk egymással. Sőt az ellenkezője történik. Meg jobban vagyunk egymásra és már nagyon várjuk, hogy el múljon a veszély. Addig napi szinten beszélünk, mikor lehet akkor videon keresztül is. Nincs feszültség és nincsenek viták. Ahol ő van ott nem ilyen rossz a helyzet. Így nyugodtan mozoghat, ki mozdulhat, stb. De ez csak arra ébresztette ra, hogy bármit, még egy egyszerű sétát is inkább velem akarja mind sem nélkülem. Az is igaz, hogy nagyon szoros a kapcsolatunk. A teljes oszintesegre alapszik. Így nem nehéz meg a nehéz időket is átvészelni
2020. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!