Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leköltöznétek Egerbe, Budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leköltöznétek Egerbe, Budapest helyett, ha megismernétek ott egy férfias férfit, aki értelmes, figyelmes, humoros, magas az érzelmi intelligenciája és jól is keres?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 23:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Igen, bolond lennék kihagyni egy ilyen fantasztikus férfit
Igen, mert sokkal fontosabb számomra az érzelmi biztonság és boldogság mint a karrier
Igen, bár lehetne kissé kevésbé kretén
14 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, s a felsorolt tulajdonságok közül nekem bőven jó három is, amúgy nem pesti vagyok.
2020. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Macska vagyok, a helyhez ragaszkodom. Meg Budapestnek is egy szeletehez, maximum a Pilis-hegysegbol ereznem magam kozel.
2020. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem koltoznek sehova Budapesten kivul, maximum majd ha nyugdijas leszek, valami nyugodt, szep, c mentes faluba.
2020. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

* Igen, bolond lennék kihagyni egy ilyen fantasztikus férfit


És egy ilyen "fantasztikus" férfi, Egerben a bor városában, vajon hány liter bort iszik napi szinten?:D


Mert, hogy ez mint ha kimaradt volna a "fantasztikus" férfi leírásából?


ui: a szavazatomat ne tudd be-mert csak a szöveget másoltam be:)

2020. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a munkámból kifolyólag nagyobb városok jöhetnek csak szóba (kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cégközpontok, illetve nagyvállalatok központjai), ráadásul itt van az egész családom.
2020. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezned, hogy szereted e annyira a partneredet, hogy odaköltözz. Ne a pénze miatt költözz össze valakivel, hanem azért mert szeretitek egymast. A pénz nem boldogít....
2020. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért nincs olyan opció, hogy nem? Kizárt, hogy leköltözzek. Bp-n van az életem. Munkám, barátaim. Ott is van elég férfi.
2020. júl. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Leköltöznék Egerbe,egyetlen normális város az országban.

Azt nem tudom megmondani hogy kellenél-e,nem ismerlek...

2020. júl. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fiatalon simán. Most már nem biztos, de már nem ismerek meg fantasztikus szerelmeket:) Úgyhogy jó nekem ott ahol vagyok, ami véletlen Eger és valóban van egy húzása a városnak azon kívül, hogy sok a turista meg a látnivaló. Az ország idejár berúgni (meg más országok is, ha nincs vírus), ami nekünk mondjuk megélhetési szempontból pont jó:)
2020. júl. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Ha csak megismerném még nem költöznék le. Azért se mert jóképű, mert jól keres stb.

A lényeg: milyen szinten van most a kapcsolatotok?Ő nem akar Pestre költözni?


Ha tartós párkapcsolatban gondolkodtok, néztél ott munkalehetőséget magadnak és találnál is, a pasi nem akar Pestre költözni, gondolkodj el.


Nekem kicsit fura,hogy a jó keresetet hangsúlyozod...Ő fog eltartani?

2020. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!