Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha netes társkeresőn agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha netes társkeresőn agresszívvá válik egy férfi, akkor hogyan lehet úgy leépíteni, hogy ne akarjon bosszút állni?

Figyelt kérdés
Ha letiltom, megtalálhat másik regisztrációval. Ha nem válaszolok, attól is bekattan és zaklat.

2020. aug. 1. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Rendőrség. Pár tagbaszakadt "Jóúnapot mi ez a fennforgás esete itten?" "Na, beszégeccsünk csak el szépen arrú, hogy mit is írogatott tennap a hőgynek?" mondatokkal operáló és kötelezően gumibottal kopogtatós tányérsapkás-kefebajszos rendőrbácsi majd elveszi a kedvét. Vagy ha nagyon puffog, akkor pár nap a fogdában, ahol őt zaklatja majd az ottani elit Kalányos Pajszer vezetésével.
2020. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az oldal üzemeltetőinek jelezd.
2020. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
És hogy állna bosszút?
2020. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Letiltod azt kész. Az összes platformon van lehetőség tiltásra társkaresőktől kezdve a fb oldalon keresztül mindegyiken.
2020. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Írd meg neki normális habgnemben megindokolva, hogy miért nem szeretnél vele beszélgetni a továbbiakban.
2020. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem állna komoly bosszút.
2020. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Mondd meg neki hogy túl jó hozzád, hiszen határozott, tudja mit akar, vezéregyéniség, te meg inkább a mulyákat szereted. Nekem bevált, erre büszkén azt mondta hogy hát igen, ő ilyen amit mondtam, tényleg. Ő nem mulya, hát akkor oké, érti.
2020. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó ez olyan undorító!
2020. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én tényleg utálom a nagyhangúakat, túl határozottakat, agresszíveket, az aranyos érzelmes szórakozott helyes pasikat szerettem mindig, ilyen az ízlésem.

De ha a kérdező nem utálja, akkor ne mondjon ilyet tényleg. Csak ha van is benne valami.

2020. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talan a feljelentest meg lehet emliteni, ha a normalis szo nem hat. Az ilyen pszicho pataknak altalaban volt mar dolguk a rendorseggel, igy nem fogja akarni vagni magaalatt a fat. Inkabb keres a szarhazi konnyebb aldozatot, aki kevesbe hatarozott..
2021. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!