Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy csúnya nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csúnya nőnek vagy egy csúnya férfinak van nehezebb dolga a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 20:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
63%

Nem szavaztam, mert mindkettő.


6-os, ebből azt hagyod ki, hogy KELL-E a férfinak érdekkapcsolat. Mert persze, mondhatjuk, hogy a nagyon ronda pasikat ELVISELIK a pénzük miatt, de mennyire boldog az a kapcsolat? Szerintem a csúnya pasik sem csak a pénzük miatt megtűrt személyek akarnak lenni a kapcsolatukban.


Nőknél dettó, lehet, hogy a nagyon csúnya nőket is megdugná valaki, de ez megint csak rohadt kiábrándító, hogy azért kell valakinek, mert egy meleg lyuk.

2020. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Hát egyiküknek sem dalos menet az élet. De ettől még lehetnek boldogok és elégedettek, hiszen rengeteg nagyon szép ember eldobja magától az életét vagy önpusztításba kezd, ezek szerint a szépség nem garancia semmire.
2020. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

11-es

Azt ne mond hogy Andy Vajna és Timi között akkora nagy vonzalom lehetett... Vagy Heffner és valamelyik 20-on éves nője között.

Egyetértek vele, hogy nem csak megtűrt személy akar lenni, de ez mindkét félnél igaz, akármennyire szép és akármennyire csúnya egy pár szóval ez elég általános.

Az is lehet kiábrándító, hogy valaki csúnya nőként mondjuk egy fiatal Pittről ábrándozik és "jut" neki egy... hát nem is tudom. Ha tudsz egy átlagos, vagy kicsit rosszabb pasit akkor képzeld oda hogy őt írtam.

2020. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
40%

"Míg ugye a férfiakról azt mondják, elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél"


Ez csak régen volt általánosan elfogadott. Ne élj a múltban.

2020. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha javít egy pasi az arcán se lesz olyan jóképű, hogy egy topmodell akarja.
2020. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

"Ha javít egy pasi az arcán se lesz olyan jóképű, hogy egy topmodell akarja."


A kérdés nem erről szólt, hanem a párkapcsolatról! Ha valakinek irreális elvárásai vannak, az a saját baja!

2020. aug. 2. 21:37
 17/39 anonim ***** válasza:
18%
Igen kérdező csak a szép ember az mindenkinek szép. A ronda nő is jóképű férfit akar. Azért mert valaki ronda még a szépet szeretné ő is. Viszont ha ronda szinte az összes szép nő offolva.
2020. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
17. Hát nem tudom, én még mindig több szép nő-csúnya pasi párost látok (szoktam is magamban kérdezni, hogy vajon mivel foghatta meg), mint egy jóképű pasi-csúnya nő kombót.
2020. aug. 2. 21:43
 19/39 anonim ***** válasza:

"Férfiaknak ha a legrosszabb 30%-ban vannak is, de van pénzük valami pénzéhes csajt felszedhetnek."


Még jó, hogy leírtam így nem kell tudni csak elolvasni.

2020. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
19. Akkor te viszont tényleg megkeseredett lehetsz, ha szerinted egy kevésbé jóképű férfi nem tudja elbűvölni a nőt az intelligenciájával, a humorával, a kisugárzásával, a kedvességével, stb., hanem csak kizárólag a pénzével. Meddő vita.
2020. aug. 2. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!