Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy csúnya nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csúnya nőnek vagy egy csúnya férfinak van nehezebb dolga a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 20:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

#29-esnek írom ezt, Te normális vagy?


"a férfiak tudnak minket a legjobban gyűlölni, ők erőszakolnak és ölnek minket."


????????????


😟😟😟



Most azért ezen egy kicsit elgondolkodtam, na nem azért mert igaz, csak...

2020. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
27 a Férfiakkal szemben is van média által formált kép. Ha nem mersz odamenni egy nőhöz lúzer vagy. ha nem vagy izmos akkor is lúzer vagy. nem csak a nők képét formálta meg a média. Ha pasi vagy és okos, viszont nem vagy jóképű és jó fizikumú akkor is te leszel az okos lúzer srác. Ráadásul szerintem mi férfiak se hisszük azt, hogy csak sminkben lehet jó nő a nő, vagy csak modell alkattal. Senki se várja el, hogy smink nélkül legyen olyan mint, az agyonretusált. A férfiakat átmosó médiára jó példák a gyúrós fickók. Biztos ismeritek a képet, hogy van a kigyúrt bunkó srác aki menő és van a visszafogott srác a lúzer.
2020. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha az a baj, hogy a csúnya nőhöz nem megy oda férfi akár ő is odamehet férfiakhoz. Senki se mondja, hogyha nem megy hozzá férfi oda, akkor neki se szabad. Ha én nő lennék és csúnya és ebből kifolyólag nem menne hozzám senki én inkább odamennék pasihoz, minthogy egyedül legyek.
2020. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy nő nem öl nőt, de mindig azt hozzátok fel, hogy a nő utálja a nőket, kineveti a cipőcskéjét, jujjj, és elfelejtitek, hogy ti bántalmaztok, vertek, öltök, erőszakoltok minket.


Nem CSAK, de túlnyomó többségben igen.

2020. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú életed lehet #34-es ha így látod a dolgokat és erre fókuszálsz... 😟
2020. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Milyen dolgokat látok így? Ha egy nőt megöl a férje, azt a "dolgot" máshogy nem nagyon lehet látni.


Nem kell erre fókuszálni, de nem is "Én kicsi pónim" világban élünk. Ha nem figyel valaki, ő is statisztika lesz, a családon belüli erőszak egy névtelen áldozata.

2020. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Én pici pónim én pici pónim álom völgyben ő vár rám... 😶


Na jó félre a hüjeséggel... 😐


De most komolyan, ha te félelemben akarsz élni egész hátralévő életedben csak rajta, aki ilyen irracionális dologtól félni, édes f@szom...

2020. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Nem élek félelemben realista vagyok.


Irracionális dolog a családon belüli erőszak? Mármint elkövetni az, de démonoktól félni irracionális, mert nem léteznek. Agresszív férfiak léteznek.

2020. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét csak leírja az állapotát."


Friedrich Nietzsche

2020. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!