Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők hogy fordulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők hogy fordulhat elő, hogy hosszú éveken át magányosak vagytok? A férfiak biztos próbálkoznak.

Figyelt kérdés
Nem az olyan esetekre gondolok amikor valaki beszorult egy szeretői státuszba hanem arra amikor valakinek abszolút nincs senki az életében.

2020. aug. 3. 07:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, nagyjából ugyanazok a prbolémáim mint #7 válaszolónak. Szóval tudom mi miatt nem kellek, de ez még nem segít rajtam mert a bőréből senki nem tud kibújni. Ezek miatt huszonévesen sem voltam túl sikeres a pasiknál, hiába vagyok csinos, most így közelebb a 4.-X-hez nyilvan már csak tovább romlik a helyzet.
2020. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9-es nagyon jó dolgokat sorolt fel, ezekre mind figyeltem én is, de leginkább arra, szerelmes tudnék-e lenni bele. Ez pedig az életemben 3x adatott meg, de egyikből sem lett férj.
2020. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én hosszú évek óta egyedül vagyok nem szoktak velem ismerkedni de lehet, hogy már kerülöm is mert ha megtudja az illető, hogy otthonban lakom szemembe azt mondja nem zavarja de angolosan le lép így már meg szoktam, hogy így kell elfogadni a helyzetet mert már úgy is 53 éves vagyok.
2020. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!