Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Adott egy 28 éves, eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Adott egy 28 éves, eddig szimpatikusnak tűnő férfi, akivel ismerkedtek pár napja a neten. Aztán elmondja nektek, hogy incel múltja van, de ezt szeretné lezárni. Sokat fejlődött és nagyon szeretne egy barátnőt. Mit tesztek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Eddig hiába volt szimpatikus, így már nem az, hogy kiderült, hogy incel múltja van. Nem szeretnék vele találkozni.
Adnék neki egy esélyt, ha elhívna randira, benne lennék.
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Minek kell ilyenel nyitni?
2020. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ki az, aki így, ilyen dumával ismerkedik?


Ez az incel múltja van annyit tesz, hogy 28 évesen még nem volt barátnője? Mert akkor nem szeretnék vele ismerkedni.

2020. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Komoly kapcsolatot nem kezdenék vele, viszont szívesen megtanítanám szexelni.
2020. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha kimondja az incel szót az nálam instant hátraarc. Nem érdekel, hogy nem volt párkapcsolata, ha egy kedves, nyitott emberrel ismerkedem, de az nagyon zavarna, ha ilyen bélyegeket ragaszt magára.
2020. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Édes f@szom... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Hát ennek sosem lesz vége? 🥱🙄
2020. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha ez azt jelenti hogy ennyi idősen full tapasztalatlan - szűz? Akkor lekoptatnám.
2020. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, hogy a kérdés a nagyobb kitaláció és trollkodás, vagy a válaszolók írásai azok!

Majd' minden válasz arany, akkora ökörség! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Nézzük pár kedvencem!

Maga a kérdés!

"elmondja nektek, hogy incel múltja van, de ezt szeretné lezárni"

-tehát ba##ni akar! 🤣🤣🤣 Ezt konkrétan minden szűz férfi, aki nem aszexuális elmondhatja magáról, tehát egy 17 éves is incel múlttal küzd, aki még szűz. Ez jó! Első fölröhögésem megvolt.


#1, #2 válaszoló "jó" tanácsa! hazudjál!


a #3. már rajta akarja kiélni a fétisét a szűz fiúkkal.


a #4 válaszoló szerint ne nevezzük a nevén a dolgokat. Zseniális gondolat, akkor én ma elvittem a négylábú ugató állatomat kirándulni egyet a parkban, normális ember ezt kutyasétáltatásnak hívja, tessék, akkor én is jelzőket aggatok magamra, mert mocskos "kutyasétáltató" lettem??? 🤣🤣🤣🤣 micsoda jelzőket aggatok magamra.


#5! Ne is legyen, elég jól szórakoztattok te és a többi okoskodó! 🤣🤣🤣


#6! IQ warrior, leesett, hogy mit jelent az incel! De milyen lenne egy nem szexuálisan tapasztalt incel szerinted? 🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Ez a kérdés, rohadt jó volt! Rég röhögtem ennyit.

2020. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
* milyen lenne egy szexuálisan tapasztalt incel
2020. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok. Ez miért fétis? Nem vagyok megszállott szűzfiú felavató nő. Viszont már kétszer is volt dolgom szűzzel. Az egyik esetben kérésre teljesítettem a vágyát egy srácnak, a másik esetben pedig nem tudtam róla, hogy szűz az illető, hanem szex közben derült ki.


Ha nem zárkózok el bizonyos szexuális dolgoktól, akkor az már fétis? Aki pl szeret szopni, akkor az már szopó fétis, vagy mi? Látom nagy divat lett mindent lefétisezni. Na jó, akkor nekem nő létemre több fétisem is van. Lássuk csak: van a szopó fétis, pénisz fétis, kutyapóz fétis, cicit szoptató fétis, szűzfiú fétis, tapasztalt idősebb férfi fétis, punci nyalatás fétis, popsi ujjaztatás fétis, kövér pasi fétis, izmos pasi fétis. Hát hirtelen ennyi jutott most eszembe.

2020. aug. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Én sem szexeltem még, és már nagyon régen voltam annyi idős, mint a kérdező. A szex ilyen bonyolult lenne, hogy tanítani kell?


Akik elutasítanák a kérdezőt csak azért, mert tapasztalatlan, azt tudomásul veszem, viszont gondoljanak bele abba, hogy milyen érzés lenne, hogyha ők lennének ebben a helyzetben, és a tapasztalatlanságuk miatt koptatnák le őket a férfiak!

2020. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!