Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok szerintetek számít párkeresésnél a politika? Nektek mennyire fontos a másik nézete?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy találkozgatom már egy ideje egy lánnyal és egyébként minden szempontból megfelelne és nagyon jól kijövünk, de nemrég szóba jött és kiderült, hogy teljesen más politikai nézetei vannak.

Úgy gondolom a mostani helyzeteket tekintve nem nehéz kitalálni, hogy melyik két oldalról van szó politika terén. Ráadásul még a családi és baráti kör is szembenáll ilyen téren, szóval rengetegszer feszültség szíthat ha valahol szóba kerül.

Engem mondjuk annyira nem érdekel a politika, de megvan a véleményem és nem tudom mennyire lehet hatással így a kapcsolatra. Van másnál hasonló helyzet? Nektek mennyire feltétel ez párkeresésnél?



2020. júl. 1. 18:24
1 2 3
 1/22 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
A politikai nézete nem érdekelne, viszont az már zavarna, ha átcsap ostobaságba.
2020. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
Ez csak a nőknek fontos. A legtöbb nő libsi sajnos. Én elfogadom őket így, őket meg zavarja, hogy én meg hazafi vagyok.
2020. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
8 perc alatt meg is érkezett az első libsiző turbómagyar :D
2020. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
#2 Hazafhy. :DDDDDD
2020. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Párom és én nézete is különböző, egyben egyet értünk, a Fideszt utáljuk. Amikor a többiről beszél, akkor meg virágos rétre képzelem magam :D
2020. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%

2.-vagyok.


Nem vagyok "turbómagyar," de az ilyen homo-feka-ZS témákra nem vagyok vevő.

2020. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem nyilvánvalóan számít. Nekem fontos az, hogy hasonló értékrendünk és erkölcsi nézetünk legyen és ehhez szorosan kapcsolódnak a politikának bizonyos területei. Nem kell ugyanazt a pártot támogatnunk pl., nem is kell, hogy mindenben megegyezzen a véleményünk, de az alap értékrendnek muszáj passzolnia, ha komolyan tervezek vele, és vannak olyan politikai és filozófiai nézetek, amik esetén összeférhetetlenség van az ilyen alapvető dolgok terén.
2020. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy a legtöbb párt esetében itthon csak hajszálnyi eltérések vannak és egyéni preferencia kérdése, hogy konkrétan kit támogatsz, kire szavazol, de ha két nagyon szembenálló irányzattal értünk egyet, akkor ott alapjaiban nem egyezik az értékrendünk, ami politikai nézettől függetlenül is konfliktusokat fog okozni a kapcsolatban.
2020. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

5 éve élek egy olyan nővel, akivel teljesen ellentétes a politikai nézetünk. Az értékrendünk mégis azonos. Csak az ő korábbi baráti köre egy politikai oldalról való.

Az előző 5 évet is hasonló helyzetben éltem. Minimális szinten foglalkozunk politikával.

Volt olyan lány, aki valószínűleg azért nem engedett magához közelebb, mert egészen más véleményünk volt a politikáról. Engem ez nem zavart, mert ha értelmesen tudunk róla beszélgetni, az nem baj.

2020. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az fontos, hogy az alapértékek egyezzenek. Nem fontos, hogy ugyanarra szavazzunk, nem fontos, hogy mindenben egyetértsünk, de ha pl. ő egy olyan pártot támogat, ami az én ilyen-olyan kisebbségekhez tartozó barátaimat emberszámba sem veszi, és folyamatosan megcsonkítja a jogaikat, vagy egy olyat, ami az én világnézetemmel nagyon nem egyeztethető össze, akkor nem lenne miről beszélnünk.
2020. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!