Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy valakinek azért nem lesz soha kapcsolata az életben, mert szégyelli a nemi szervét, és ez annyira gátlásossá teszi, hogy szándékosan nem is próbálkozik?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 08:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
9 Nézz utána, az.
2020. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8%
Simán.
2020. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
11: nincs kettős nemi-szerve, csak vaginája van és szokatlanul nagyméretű csiklója.
2020. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondolok, hogy pl. van rajta egy hatalmas anyajegy, vagy égési sérülés, forradás, giga szemölcs, bőrelváltozás, stb, ami undorítóvá teszi.
2020. aug. 6. 09:58
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

Fiú vagy lány vagy?


Voltam olyan fiúval akinek elég nagy anyajegyei voltak nem a péniszén de a pénisz mellett.

Őszintén egyántalán nem zavart és nem volt ettől undorító számonra.


De az ilyen anyajegy, szemölcs stb dolgokat le lehet műtetni és volt nincs.

2020. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15. Lány vagyok, de nem rólam szól a kérdés. :D
2020. aug. 6. 10:14
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az illetőt, ha ismered ennyire, gondolom, jóban is vagytok ennyire... :D Van akinek az arcán van ilyesmi. Az szerintem nagyobb szívás. Az ilyen rejtett testi esztétikai hibákat véleményem szerint amíg nem zavarja a funkciót és nem fertőző, el szokták fogadni a normális párkapcsolatban a partnerek, mire a vetkőzésig eljutnak. De persze okozhat önértékelési zavart, szorongást annyi is, ha egyszer valaki kinevette edzés után a zuhanyzóban.
2020. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülyeség és nagyon kevés emberre igaz. Pl egy hétköznapi 17-20 cm farok van kb minden pasinak.
2020. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én is sokáig ezért kerültem a kapcsolatosdit. Teljesen szétromboltak emberek azzal, hogy mindenféle undormány húscafatos szétkúrt pinának hívták azt a fajtát, ami nekem van. Ha randiztam is valakivel, még szex előtt dobtam.


Mostanra már magasról szarok az ilyen kaliberű emberekre és van önbizalmam (meg ha visszatérne ez az érzés, pénzem is megműttetni). De mostanra beláttam, hogy amúgy sem akarnék ilyen emberrel összejönni.

2020. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Pl egy hétköznapi 17-20 cm farok van kb minden pasinak."


Ezt remélem csak iróniával írtad...

2020. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!