Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális huszonéves férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális huszonéves férfiak egyáltalán nem ismerkednek interneten?

Figyelt kérdés

Eddig csak a tindert próbáltam, mert állítólag ez a legnépszerűbb társkereső a fiatal korosztályban, de komolyan kiábrándultam. Számomra elképesztő volt, hogy még az értelmesnek kinéző (szóval nem a béemvé mellett kockahassal feszítő), normális bemutatkozással, komolyabb végzettséggel rendelkező férfiak is mit produkáltak. Volt, akinek olyan helyesírása volt, hogy majd' kifolyt a szemem, mire végigolvastam egy-egy mondatát (pedig egyáltalán nem vagyok nyelvtannáci). Mások két perc beszélgetés után erőszakoskodtak, hogy találkozzunk, elkezdték részletezni, hogy mit akarnak csinálni velem az ágyban, meztelen képet kértek tőlem. Többen is hisztirohamot kaptak, amiért pár percig nem válaszoltam nekik, mert épp zuhanyoztam vagy vécén voltam, és utána csak egy rakás fenyegető üzenetre és a törlésre értem vissza. Volt, aki már a legelső üzenetében bunkóskodott, kötekedett, kritizált.


Most komolyan ilyen viselkedésre kell számítani még a komoly végzettséggel rendelkező, szóval elvileg okos, értelmes férfiak részéről is?


2020. aug. 7. 17:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem. Nekik van társaságuk, amiben tudnak ismerkedni.
2020. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!