Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális huszonéves férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális huszonéves férfiak egyáltalán nem ismerkednek interneten?

Figyelt kérdés

Eddig csak a tindert próbáltam, mert állítólag ez a legnépszerűbb társkereső a fiatal korosztályban, de komolyan kiábrándultam. Számomra elképesztő volt, hogy még az értelmesnek kinéző (szóval nem a béemvé mellett kockahassal feszítő), normális bemutatkozással, komolyabb végzettséggel rendelkező férfiak is mit produkáltak. Volt, akinek olyan helyesírása volt, hogy majd' kifolyt a szemem, mire végigolvastam egy-egy mondatát (pedig egyáltalán nem vagyok nyelvtannáci). Mások két perc beszélgetés után erőszakoskodtak, hogy találkozzunk, elkezdték részletezni, hogy mit akarnak csinálni velem az ágyban, meztelen képet kértek tőlem. Többen is hisztirohamot kaptak, amiért pár percig nem válaszoltam nekik, mert épp zuhanyoztam vagy vécén voltam, és utána csak egy rakás fenyegető üzenetre és a törlésre értem vissza. Volt, aki már a legelső üzenetében bunkóskodott, kötekedett, kritizált.


Most komolyan ilyen viselkedésre kell számítani még a komoly végzettséggel rendelkező, szóval elvileg okos, értelmes férfiak részéről is?


2020. aug. 7. 17:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%
10, nem kell rondának lenni. Tinderen elég, ha nem vagy nagyon jóképű. A nők ugyanazon a pár überpasin marakodnak, csak képtelenek ezt felfogni. Aztán csodálkoznak, hogy "nincs egy normális pasi sem".
2020. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos, hétköznapi férfiakat húztam jobbra. Írtam is, hogy pont, hogy az alsóneműben feszítő és/vagy drága cuccaival felvágó hülyegyerekeket rostáltam ki, meg néhány olyat, aki egyéb okból nem jött be (pl minden testnyílásában piercing, kisgyerekes apuka, erősen elhízott).
2020. aug. 7. 18:52
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor kifoghattad a legrosszabb átlagos külsejű pasikat.
2020. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Én 2015 óta csak a Tinderen ismerkedem és eddig volt két 2 éves kapcsolatom onnan és egy, ami április óta tart. Tetszik a Tinder, mert nekem a legnagyobb gondom a megszólítással volt mindig és hogy az első percekben hogy adjam el magam a lányoknak. De itt ránézésre sokan húznak engem jobbra (mert külsőre helyes férfi vagyok, na), írásban könnyen kommunikálok, utána a randitól kezdve pedig már normálisan mennek a dolgok, ott már jó vagyok.


26/F

2020. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
14-es vagyok. Ja és ismerkedéskor rengeteg csajtól megkaptam, hogy mennyire normális vagyok. Íráskép, viselkedés, stb. Nagyon furcsa, hogy ezek olyan nagy dolognak számítanak.
2020. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
30%

"Teljesen átlagos, hétköznapi férfiakat húztam jobbra."


Ezzel te lennél a Tinder történetében az első és egyetlen nő, aki szóba áll átlagos férfiakkal.

2020. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 Szerintem vannak más, a (szerinted) átlagos külsődnél nagyobb gondok is veled, ha tényleg senki nem áll veled szóba.
2020. aug. 7. 19:03
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
17, nézd, ha mindenképp bele akarod rángatni személyemet ebbe a topikba, akkor elmondom neked, hogy én az a kaliber vagyok, akikre a nők írnak maguktól a Tinderen. Mármint ha nem írtam rájuk elég gyorsan, mert más nővel voltam elfoglalva. Azért múlt idő, mert meguntam a küzdelmet a maguktól teljes mértékben elszállt nőkkel. Visszatértem a nyugalmasabb, offline ismerkedéshez.
2020. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hogyne lennének, csak nem könnyű őket észrevenni :)

Amúgy a normális az relatív :3

2020. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, néhány példából nem gondolhatod azt, hogy nincsenek normálisak. Ha az összeset ismernéd akkor oké. Pár rossz példát láttál. Ennyi. Mondjuk nem hinném, hogy tinderen lenne a legtöbb jó példa, de olyat is láthatsz majd.
2020. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!