Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25 éves vagy annál idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves vagy annál idősebb férfinak, akinek még nem volt barátnője, csak úgy lehet párja, ha bekamuzza randin, hogy voltak már barátnői? Bár itt a nők úgyis azt mondják majd, hogy nem kell hazudni, tudják szerintem ők is, hogy más megoldás nincs.

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 19:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Esetleg keress korodbeli szűz lányt.
2020. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Miért vagy ennyire kétségbeesett? Ennyire magányos vagy? Tudod aki egyedül magányos és nem érzi jól magát, az párkapcsolatban előbb-utóbb magával rántja a másikat. Előbb békülj ki önmagaddal, tedd rendbe önmagad és legyen eszed, utána jöhetnek a nők. Addig ne, mert semmi jogod sincs belerángatni egy nőt a lelki problémáidba és ne merd azt mondani, hogy megszűnne ha lenne valakid, mert nem. Láttam én már karón varjút...
2020. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%

10 "Korrektség kva ritka kincs nálatok is..."


Na mesélj nekünk egy kicsit a női korrektségről....


Amúgy meg akkor gyere nekünk ezzel, ha értékelitek is valamire a korrektséget. Ha hősünk bedobja, hogy szűz, 100/100 nő menten lelép.

2020. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12, hányas voltál szövegértésből?
2020. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14-es, szövegértésből elég katonásak voltak a jegyeim ha annyira érdekel.
2020. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Akkor talán ugorj neki a kérdésnek még egyszer, hátha másodjára megérted, miről szól a kérdés.
2020. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Úgy látom te nem értetted mit írtam az előbb, azt, hogy katonásak voltak a jegyeim. Bár ha ezt a sort nem érted, akkor neked is eléggé katonásak lehettek.
2020. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

13as! Ha mindenki olyan korrekt lenne, mint én nem lenne nagy baj! De hiába írom, úgyis az lesz a reakció, hogy én se vagyok az!

Az meg, hogy nem kéne szűz...sztm semmi köze a korrektséghez!

2020. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%

Én hazudtam, amikor megismertem 26 évesen első barátnőmet. Vagyis inkább felnagyítottam a múltat. Volt még gimis koromban egy lány, akivel lehetett volna valami. Na ez volt tíz évvel ezelőtt. Azt mondtam, vele szexeltünk (háh, dehogy, végtelenül kínos csókig jutottunk csak), utána pedig nem volt senkim, mert egyrészt az egyetem, másrészt a munka, harmadrészt a hobbim miatt időm se nagyon lett volna rá, meg nem is kerestem görcsösen - szóval szűz nem vagyok, de már régen voltam nővel. Valójában természetesen szűz vagyok, megbolondulok a magánytól (illetve már inkább megbolondultam), és egyre kevesebb értelmét látom az életemnek, de na, egyszer bejött ez a sztori, és mivel szerintem teljességgel hihető, így le se buktam vele. Aztán persze jogos a kérdés, hogy ha volt ténylegesen barátnőm, akkor hogy vagyok még mindig szűz, de ez egy totál nem ideillő téma.


Egyébként hozzá kell tennem, hogy ez egy olyan témakör, amihez senkinek kwára de semmi köze nincs, és nem is értem, miért és milyen jogon turkálnak tök természetesen az emberek a másik múltjában. Majd ha akarom, elmondom, ha nem akarom, akkor meg magánügy. Nekem különösebben nem hiányozna mondjuk, hogy esetleg akaratlanul bevillanjon a kép, amin a nőt ketten csinálgatják a kanapén, de szinte biztos vagyok abban is, hogy a nő meg simán féltékeny lehet egy rég lezárt kapcsolatban a másik felet alakító csajra is. De ez az, szítsuk csak a feszültséget már kapásból! :D

2020. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem kell bekamuzni semmit.
2020. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!