Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl magas elvárások lennének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magas elvárások lennének?

Figyelt kérdés

Adott egy csinosnak mondott nő, aki főiskolára járt, tehát okos is. Művelt, szívesen olvas szépirodalmat, pl Anne Rice vagy Tiffany Reisz könyveit. De nem talál pasit az istennek se. Pedig csak annyit szeretne, hogy a pasi legyen művelt értelmiségi, diplomás, mert a diplomátlan alkeszok nem olvasnak, nem járnak koncertre, így beszélgetni se tudnának miről. Meg ezeknek úgyis kissebbredűségi komplexusuk lenne mellette, az meg kinek hiányzik? Az se baj ha a pasi emancipált, és nem fél megmutatni az érzelmes oldalát, képes megnyílni, "rákapcsolódni" az érzelmi hullámhosszra. Azért panaszkodós meg nyavalygósan lelkizős ne legyen, mert az férfiatlan.

Legyen a pasi ferfi! Határozott, erős, aki megvéd a mammuttól - jó, nincsenek mammutok, szóval legyen olyan klasszikus erős férfi.



2020. aug. 8. 20:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%

Kérdés kitaláció és vagy egy h.lye kérdezte.

"csinosnak mondott nő, aki főiskolára járt, tehát okos is" Nyilván, ha kibukott az első félévben akkor is nagyon okos lehet.

Na meg azért tegyünk különbséget egy "okos" orvos és egy "okos" média és marketinget tanult ember között. Azért érzékeljük a különbséget az "okosságban".

2020. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 peca1000 ***** válasza:
92%

Kérdező!


Amig le nem diplomázol, addig csak egy érettsègid van ugye?


Ja és le tudsz majd diplomázni, lesz annyi eszed, és kitartásod?


Akkor miért akarsz magadnak diplomás faszit, ha neked nincsen?

2020. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
96%

Én is diplomás nő vagyok, kb nekem is hasonlóak az elvárásaim. Annyival még kiegészíteném, hogy nagyon fontosnak tartom, hogy a párom VÉDJEN MEG A KŐEMBEREKTŐL MERT A GAME OF THRONESBAN JORAH MAJDNEM ABBA HALT BELE HOGY HOZZÁÉRT EGY KŐEMBER


Igen, trollkodtam.


Komoly válasz: Szerintem ne tervezd el így előre részletekbe menően, hogy milyen férfit szeretnél. Az esetek többségében úgy is azon múlik, hogy amikor találkoztok, megmozdít-e benned valamit. Nem kell ehhez checklistet írni, ha valakivel el tudod képzelni, akkor tök mindegy, hogy diplomás, vagy sem.

2020. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
87%

Aha... Mert akinek nincs diplomája, az csak buta alkesz lehet.

A főiskolától pedig nem leszel okos.

De minek is ilyenre válaszolni... Csak felidegesít.

2020. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
jól szórakoztam ezeken a ha van diplomája, ha nincs.. Mintha ezen múlna hogy valaki normális e:)
2020. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kedves 8as,barátnőm diplomás, folyamatban a második. Nekem nincs. 3 éve együtt vagyunk és van egy másfél éves kisfiúnk. Boldogok vagyunk és együtt tervezzük a jövőnket. Állításod nem állja meg a helyét.
2020. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Tehát legyen diplomás és - bár burkoltan, de megfogalmaztad - magas, izmos, mellé pedig romantikus is.


Igen, az.


Mint a darázsderekú, kézilabda méretű mellű, seggből-szájba dolgokat engedő topmodell nő a másik fél számára.

2020. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!