Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 18 éves lányban és egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves lányban és egy 29 és fél éves férfiben mi lehet a közös pont, közös dolgok, ami segítenek kapcsolot működtetni?

Figyelt kérdés
merthogy eltérő életszakaszban vannak, egyik még gimis, másik már rég túl van a diplomán, dolgozik, a lánynak nincs még egzisztenciája, a férfinak van háza, kocsija, állása, fizetése.

2019. aug. 16. 03:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
A testi-, lelki érettség, egymáshoz közeli intelligenciaszint, és az, hogy tudtok közösen tervezni a közel és távoljövőben, meg persze a szeretet:)
2019. aug. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Csak szereti a pénzt,a faszi meg a hamvas puncik.Nincs ezzel gond!
2019. aug. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Elnézést javítom *tudnak
2019. aug. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Röviden:semmi
2019. aug. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Biztos, hogy a lány csak 18, és nem 18.4? Vagy 18.7?


Fontos lehet, ha a ferfiben kiemelted, hogy 29.5!!!



Mellesleg mit érdekel téged. Valószínűleg elvannak, szexelnek, aztán pár év múlva szétmennek. Ha meg nem, akkor van közöttük valami közös

2019. aug. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is a közös pont az érettségi szintjük. Hogy 29 és fél éves ez kb. még a 18 éves lány alatti szintre utal. 4-5 évesen szoktam hozzátenni, hogy én nem 5 éves vagyok hanem 5 és fél.
2019. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Klau97hun ***** válasza:
54%
Nem kortól vagy különbségtől fog függeni hogy meddig tart az a kapcsolat.
2019. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten szeretnek dugni. A férfi élvezi a hamvas fiatal puncit, a nő (vagyis inkább lány) pedig a tapasztalt sikeres férfi társaságát.
2019. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy az átlag 29 éves nem sikeres érett férfi. Inkávv mondanám, hogy most kezdi elérni azt a kort, amikor már nem kis nyuszi zöldfülünek tartják. Egyébként én is 30 voltam, amikor összejöttem a párommal. Most 37 vagyok ő 27. Teljesen jól megvagyunk. Ne gondold, hogy a 10 év az olyan szakadék különbsèg, ráadásul az idő múlásával egyre jobban elhalványul. Ráadásul a nők előbb érnek, tehát a 18 es 29 éves között lehet szinte semmi különbség nincs erdeklődésre. Egyébként még azt is hozzátenném, hogy (nem vagyok milliárdos) van egy kocsim és házam ennyi, de most is a párom mellett is sokszor rámirnak 20 év körüli csajok is az ismerettségi körömből, hogy szívesen megismernének jobban. Pedig még csak adonisz sem vagyok, csupan egy divatosan öltözködő, igényes 37 éves férfi. Tehát ennyit a korkülönbségről. Érezzétek jól magatokat!
2019. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk szeretik egymast? Tudom, olyan nincs, egy parkapcsolatban csak a diploma, kocsi, haz, bankbetet szamit, ezen mulik, hogy tudnak-e filmet nezni, kirandulni, szexelni, pletykalni, vigasztalni egymast.
2019. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!