Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Én egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Én egy 27 éves incel férfi vagyok. 8 éve nem volt barátnőm. Próbálkoztam azóta sokat, de mindig leráztatok, mert külsőre egyikőtöknek sem voltam/vagyok az esete. Szerintetek az alábbi változtatásokkal lehet még valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy tényleg egy kedves, jófej, intelligens férfi vagyok, de a külsőm egyszerűen egy nőnek sem jön be. Megelégeltem azt, hogy amikor a munkából hazaérek, nem vár otthon senki, csak a Call of Duty nevű lövöldözős játék. Az is idegesít, hogy a haveroknak mind van csaja.


Túl vékony vagyok, ezért elhatároztam, hogy kigyúrom magamat. Vettem fél éves kondibérletet és vásároltam tömegnövelő port is a kondizáshoz.


Túl fehér a bőröm. Vásároltam szoláriumbérletet.


Sajnos olyan 4 éve kopaszodom. Annyira még nem vagyok vészesen kopasz, de eldöntöttem, hogy csináltatok hajbeültetést. Már konzultáltam is a doktorral.


Szerintetek jól döntöttem? Végre lesz legalább 1 olyan Pest megyei nő, aki találkozó után nem mondja azt, hogy bocsi, de nincs meg a kémia? Lehet újra barátnőm?


2020. júl. 29. 19:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, lesz barátnőd. Hajrá!
Nem, incel maradsz örökké.
40 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem nőként, de ha volt kapcsolatod viszonylag hosszabb ideig (+1 év), akkor nem vagy incel. Az nem számít, ha régen volt, ilyen elven az összes idős ember, börtönben pihenő stb. incelnek számítana akik elváltak vagy ilyesmi 10-20 évvel ezelőtt.
2020. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
nem vagy incel :D
2020. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
😂😂😂
2020. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

1. Felesleges a hajbeültetés. Olvashattál már volna erről magadtól is, hogy egy kopaszodó férfi akkor jár a legjobban, ha teljesen kopaszra nyírja magát és úgy hordja a haját. A kopaszodás sok nőnek nem jön be, a kopaszság sok nőnek bejön. Heti egyszer lenyírod nullással és kész. Egy hónap alatt megszokod az új énedet és jobban fogsz tetszeni magadnak is.


2. Olvass sokkal jobban utána a testépítésnek, de jó úton indultál el. A kitartásod viszont legyen meg, hogy tényleg véghez vidd, amit elhatároztál!

[link]


3. A fehér bőr nem gátol semmiben. Nem amiatt nem voltál vonzó eddig. A szolárium is felesleges.


4. Azon gondolkoztál már, hogy a személyiségeden is javíts, változtass valamit? Hogy "talán" nem csak és kizárólag a külsőd volt az oka a kudarcaidnak?

2020. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Amugy mi eza volt kapcsolatod akkor nem vagy incel dolog xD Sehol nincs benne a szo jelenteseben, hogy csak es kizarolag az az incel aki eleteben novel sem bezselt meg.
2020. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A gimiben volt 2 évig barátnőm, de azóta sem barátnő, sem szex. Akkor most incel vagyok vagy sem?
2020. júl. 29. 20:09
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Az vagy.
2020. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Nem haverkám, ezekkel a változtatásokkal pont azt fogod csak elérni, hogy másik fickók megdicsérjenek.

Amíg azt gondolod, hogy a külsőd miatt vagy sikertelen, nem lesz változás. Persze van 1-2 nő, aki emiatt nem áll veled szóba, de ez a kisebbség.

Ismerek több fiút és férfit akik egyáltalán nem rendelkeznek vonzó külsővel. Túlsúlyos, nincs normális arcszörzete, szanaszét állnak a fogai, de mégis sok kapcsolatuk volt.


Önbizalom, megjelenés, stílus, igényesség, kisugárzás, társasági lét. Ezek mozdítanak előre. Ha van rajtad izom és haj, az jó, de nem az fogja meghozni a megváltást.

2020. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

5.


És ezért válik lassan egy ellenőrizhetetlen szitokszóvá, aminek nincs önálló jelentéstartalma. Nem vagy szimpatikus? Incel-e vagy! Mint régen a homoszexuális szó vulgárisabb kifejezése, amit bárkire ráhúztak, ha az illető nem volt szimpatikus.


A dalban a "b" betűs szó helyére beilleszthető az incel kifejezés lassan. https://www.youtube.com/watch?v=eN4s2gY6Lso

2020. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

8.


Az utolsót vitatnám, nem kell "társasági lét" a dologhoz, kivéve ha olyan személlyel kíván ismerkedni aki szintén társasági nyúl. A többi viszont nagyon is igaz.

2020. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!