Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkahelyen hogyan ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Van egy szimpatikus kolléganőm, ő egy másik osztályon dolgozik.

A konyhában gondoltam leszólítani, de ott meg nem leshetem egész nap mikor van épp ott.

Ha céges chaten írok rá és invitálom el kávéra az mennyire ront az esélyeken?



2020. aug. 12. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a chaten ráírás elég creepy szerintem, szólítsd meg a konyhában valamivel, ha vevő a közeledésedre, azt úgyis látni fogod.
2020. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be Facebookon és írj rá szombaton. Beszélgessetek szombaton és vasárnap is Messengeren. :D
2020. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj rà chaten, èn örülnék, ha ràm írta egy férfi kollégàm :)
2020. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne kàvéra hívd, minden férfi kàvézni hívja a csajokat, legyen pl. süti vagy séta. Legyél neki különleges, ne egy tucat pasi...
2020. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kreativitás a kulcsszó. Szépen odalépsz hozzá, amikor egy légtérben tartózkodtok, aztán meginvitálod egy italra, akár munkahelyen kívül. Igazából szerintem ez a legdiszkrétebb és legjobb ötlet. Ha valami nem úgy sül el, nem keveredtek kínos szituációba.
2020. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne céges platformon csináld, ott a Facebook.
2020. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Random jelöljem be? Az nem Creepy? (nem mintha nem nettó 1 perc lett volna megtalalni ki ő :) )

A konyhában leszólítás tök jó meg minden, azt is választanám, de már egy ideje nem látom ott, pedig direkt sűrűn járok ki :D

2020. aug. 13. 00:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Céges chaten nagyon gáz,csak beégeted magad

Hívd el egy valamire személyesen,kiderül,mi újság.

2020. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Facebook péntek este, ha nem sikerül személyesen összefutnotok a cégnél.
2020. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá céges chaten, nincs ebben semmi gáz. Legalább kiderül, hogy kölcsönös-e a vonzalom. Hívd el kávézni. Viszont ha leráz, akkor engedd el, nehogy rosszul gyere ki a dologból.
2020. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!