Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » “Bomba” nők(itt azokra gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Bomba” nők(itt azokra gondolok akiket szinte minden nap fel akar szedni vagy 10 pasi) ti milyen pasira vágytok?

Figyelt kérdés
Milyen elvárásaitok vannak?
2020. aug. 13. 14:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27%

Külsőre legyen velem egy szinten.

-kigyúrt, izmos test

-jóképű legyen, arcra 10/10 és magas (min:185 de inkább 190cm+)

-ápolt legyen és igényes önmagára

-öltözéke elegáns (drága, márkás cuccok) és férfias legyen, előny ha olyan prémium ruhákat hord, amiket keveseken látni (mert drágák)

Anyagiak terén elvárom, hogy jobban álljon mint én, mert különben nem elég férfias számomra. Mivel én 7 számjegyű összeget keresek, tőle elvárom a nyolcat (vagy még többet, határ a csillagos ég), de ha jelenleg csak pl 6-7 milliót keres, de látom benne az ambíciót, hogy ez több legyen, akkor még belefér.

Alapvető, hogy legyen luxus kategóriájú és kényelmes saját új építésű lakása, természetesen Budapest belvárosában. Ha festői szép környezetben van egy budai villája, az sem gond, belefér. Plusz bónusz ha vidéken vannak nyaralói, illetve ha ez a gáz Balkán helyett valami fejlett metropoliszban gondolkodik. Nekem azért még BP is megfelel.

Legyenek saját autói, természetesen luxus kategóriásak (kb 70-80 milliónál kezdődnek számomra), amikkel nem éget be. Egy nagy luxus terepjáró mindenképp kell a jövőbeli család miatt, ez mellett minimum 2-3 luxus sportkocsi, amik szépek és ízlésesek. Azért nem egy mert az elég ciki (sokaknak elérhető), az a menő akinek több is van. Nekem egy Ferrarim van, neki több legyen hogy férfiként tekinthessek rá. Szeressen velük furikázni engem.

Szeressen sokat utazni, bejárni az egész világot. Évi 8-10 luxusnyaralás egzotikus és szép helyekre.

Fontos, hogy kiterjedt kapcsolatai legyenek. Lenyűgöző kommunikációs készségekkel rendelkezzen, az átlagnál jóval nagyobb szociális élettel. Az sem baj ha híres vagy sztár.

Ehhez kapcsolódik, hogy legyen magabiztos, céltudatos, gáláns úriember de egyben laza is, tisztelettudó, humoros, pozitív személyiségű és kisugárzású, minden témáról határozottan legyen véleménye. Domináns alfa legyen, de engem egyenrangú félként kezeljen, és mindent beszéljen meg velem. Ne függjön tőlem, de érzékeltesse, hogy fontos vagyok neki. Az ágyban legyen tökéletes és nyitott, ne bénázzon és itt is egyenrangúként kezeljen.

Elvárásom a magas intelligencia és EQ szint. Legyen iskolázott, tehát pár diploma és 3-4 idegen nyelv ismerete.

Fontos, hogy legyenek saját hobbijai, amiket imád. Az előny ha van köztük olyan, amit én is szeretek. Plusz pont ha jártas a művészetekben.

Fontos, hogy szeresse a munkáját, amit lelkesen csinál. Az alkalmazotti lét nem bejövős, mert egyrészt anyagilag gázosan kevés, másrészt legyen annyi önbecsülése, hogy nem másoknak robotol. Legyen főnök/vezető típus.

Fontos, hogy akarjon családot, szeresse a gyerekeket, alapozza meg a jövőjüket.

Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe. Ezek olyan elvárások/tulajdonságok amikkel én is rendelkezem. Volt pár pasi, akik majdnem megfeleltek, csak elvéreztek egy-egy ponton.

22/Bombanő

2020. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

11.


Trollkodásnak zseniális, de ha komolyan van gondolva, akkor úgyis visszacsap majd az inga.

2020. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván troll, egyébként elvárni bármit lehet, csak egy ilyen férfi (ha létezik egyáltalán) már szintén el fog várni bizonyos dolgokat.
2020. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem vagyok troll, de nyugtassátok magatokat csak ezzel. Az itt rinyáló lúzerek elintézik ennyivel, mert még életükben nem volt közük top kategóriás nőhöz, és el sem hiszik hogy a való világban léteznek ilyen elvárások.

#13 Annak csak örülök ha a férfinak is vannak elvárásai.

2020. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én kizárnám azt, hogy itt vannak bombanők. Inkább a futottak még kategória van túlsúlyban.
2020. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Akkor én vagyok a kivétel.
2020. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%

14.


Ez is a trollkodás része, szép taktika.


De azért öröm látni, hogy fejlődik a troll-világ. Régen csak a milliós fizetést nyögte be a troll, mára már tízmillió lett + lehetőleg százmilliós értékben ingatlan és autó. Még 10 év és jöhet a százmilla beugró és milliárd feletti ingatlan/autó elvárás.


És az ilyen emberek pont ezen az oldalon gyülekeznek mindig - micsoda meglepetés, hogy az egyetlen nagyobb anonim oldalon mindenkinek milyen jól megy :D

2020. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Nyugtatgasd magad Edricus ronda lúzer Anxious. Nincs időm ilyen antiférfi kisfiúkkal vitázni, élem tovább a felső tízezer gondtalan életét.
2020. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%

18.


Nálam ez a trollkodás nem igazán ér célt; minden újabb hozzászólásod csak igazolja, hogy trollkodsz - erre pedig nem érdemes adni.

2020. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
A felső tízezer nőtagjai majd pont ide írogatnak két jachtos szopás-kúrás között. :D
2020. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!