Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » “Bomba” nők(itt azokra gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Bomba” nők(itt azokra gondolok akiket szinte minden nap fel akar szedni vagy 10 pasi) ti milyen pasira vágytok?

Figyelt kérdés
Milyen elvárásaitok vannak?
2020. aug. 13. 14:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%
Miért ne írogathatnánk ide? Lehet hogy megdöbbentő neked, de azért mi is halandó földi lények vagyunk. Szabadidőnkben mi is használjuk az olyan szennyoldalakat mint pl ez, legfőképp szórakozásból, meg hogy jókat röhögjünk a sok lúzer kisfiún.
2020. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21%
Mérnökdiplomás bomba nő vagyok, jó alakkal és fizetéssel, elvárok egy minimum ugyanolyan nehéz diplomát, mint az enyém! Jó korrigált kreditindexet egyetem alatt. Nem kell minél több pénz, ennyit elvárok mondjuk. Napközi egyetemes diplomával ne is próbálkozz nálam.
2020. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
46%
Pl. 22-es teljesen hihető, a 11-es troll viszont csak amolyan paródiaként funkcionál.
2020. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Tehát ha engem, a mérnök bombanőt fel akarod szedni, akkor szerezz egy BME GPK diplomát, vagy VIK, de lehet TTK is, vagy valami más, ami ér is valamit, és azt mondom, hogy ez igen, egyetem közben legyen jó a korrigált kreditindexed. Megcsinálnád ezt a bombanőért? Nem kell BMW.
2020. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Alapvető, hogy legyen luxus kategóriájú és kényelmes saját új építésű lakása, természetesen Budapest belvárosában."

Trollocska, részben még hihető lett volna, de itt rontottad el. Aki annyit keres, mint amit te meghatároztál, az tuti nem akar és nem is fog életvitel szerűen Budapest belvárosában lakni... :D Még a kevésbé tehetős is költözik ki az agglomerációba. A belvárosi házak felét ma cigányok lakják vagy ki van adva albérletbe/apartmannak bulinegyedes fiataloknak. Ezek mellett senki sem lakik szívesen. A jobb belvárosi ingatlanok meg sokszor cégek tulajdonában vannak, akik kiadják a fontos külföldi vendégeiknek.

Ma a felső tízezer vagy a budai hegyekben lakik (XII. ker., II. ker.) vagy Pest mellett az agglomerációban (én is itt lakom, nem azért mert gazdag vagyok, hanem mert ideszülettem, de pár politikus költözött a városkánkba már). Ezek a helyek mind tisztábbak nyugodtabban és sokkal több hely van egy palotát felhúzni, mint egy szűk belvárosi utcában.

2020. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Figyi csórika! Egyrészt írtam, hogy a budai villa is jöhet, másrészt még fiatal vagyok és bulizós, szeretem a pezsgést ezért elsősorban a belváros. A budai hegyekben majd akkor megyek ha elmúltam 40-45.
2020. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!