Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék komoly kapcsolatok kereső fiatal lányokat/nőket?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy az én korosztályom nem igazán veszi komolyan ezeket a kapcsolatokat, még akkor se, ha normális párkapcsolatról és nem szexkapcsolatról van szó. A legtöbben úgy állnak hozzá, hogy amíg jól érezzük magunkat együtt, jókat smárolunk meg szexelünk, együtt leszünk, de jövőre vonatkozó elképzeléseik nem nagyon vannak. Akiknek mégis, azok vagy jóval idősebbek nálam (bár engem nem zavar ez), vagy túlságosan konzervatívak és egyszerűek, akik az én elvontabb személyiségemhez nem nagyon illenek.
2018. dec. 24. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"akik az én elvontabb személyiségemhez nem nagyon illenek."


XD XD XD


Te most elvont vagy, vagy komoly?

2018. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb inkább tisztázd le magadban, hogy mit akarsz, kérdező. Itt vagy különben? Ha igen, légyszi válaszolj.
2018. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1-es, miért, a kettő kizárja egymást? Amúgy pont az a probléma, hogy úgy vettem észre, hogy a legtöbb embernél igen. Nálam nem.


2-es, mit tisztázzak le? Komoly kapcsolatot szeretnék egy intelligens lánnyal.

2018. dec. 24. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:

És mi benned az elvont, mert ezt még nem tudjuk.


Ha van egy elvont hobbid pl., akkor válassz onnan lányt.


Ha simán komoly lányt akarsz, akkor ezzel regisztrálj társkeresőre, és legyél kitartó. Baromi kitartó.

2018. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#2-es voltam.


"Komoly kapcsolatot szeretnék egy intelligens lánnyal."


Ha semmi hajlandóság nincsen benned arra, hogy legalább a saját magad számára ezt kibontsad a lehető legrészletesebben, akkor egy tapodtat sem fogsz elmozdulni a jelenlegi holtpontodról.

2018. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es, és melyik társkeresőre? :D Mert ezeken is a legtöbben komolytalan kalandot keresnek.


5-ös, természetesen vannak konkrétabb elképzeléseim is.

2018. dec. 24. 22:04
 7/13 anonim ***** válasza:

"természetesen vannak konkrétabb elképzeléseim is."


Oké, akkor az a lényeg, hogy az összes általad favorizált tulajdonság egy hihető személyiség egységes "képévé" álljon össze a fejedben. Minél biztosabb vagy abban, hogy mit AKARSZ, és minél inkább arra koncentrálsz (a mit NEM akarsz helyett), annál biztosabban megtalálod, és akkor már elég lesz a megérzéseidre hallgatnod a racionális erőlködés helyett. A lényeg a könnyed hozzáállás és az, hogy mélyen belül biztos legyél benne, hogy igenis meg fogod őt (ezt a bizonyos egyelőre csak általad megalkotottnak tűnő valakit) találni.

2018. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kérdés foglalkoztat, csak a női oldalról. Tök sokat segít, amit az utolsó írt, mert így egyszerre tudsz laza lenni (én nem bírom pl a görcsös embereket/ dolgokat, izzadtságszagú, humortalan levelezéseket), de közben meg tudsz arra is koncentrálni, hogy az adott személy megfelel-e az elképzeléseidnek. Milyen idős vagy egyébként?
2018. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mennyire fiatal lányok érdekelnek? :) 20L
2018. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7-es, köszönöm a választ, de azért nem akarok egy ideálképet megalkotni, hogy aztán mindenkit, aki ennek nem felel meg, elutasítsak, miközben lehet, hogy lenne olyan is köztük, akivel működne a kapcsolat. Persze vannak preferenciáim, de ezek nem szigorú elvárások. Meg vannak alap dolgok, amik viszont igen, például amiket leírtam: a kapcsolat komolyan vétele, vagy hogy ne a bulvár legyen a kedvenc témája...
2018. dec. 24. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!