Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme az netes társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az netes társkeresésnek?

Figyelt kérdés
Mindent kipróbáltam a Puncs.hu-tól a Tinderen át a Badoo-ig (életem különböző korszakaiban). A tapasztalat: mindenhol a külsőségek számítanak, a lányok alig írnak vissza és ritkán jönnek el randizni. Nem lenne több értelme a valóságban ismerkedni?

2020. aug. 16. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Néhány embernek van....


De alapból...a szöveg a leírás senkit, a kutyát sem érdekel mindaddig míg nem tetszik meg neki első pillantásra az illető, csak akkor érdekli az embert, hogy mit hablatyol a másik ha tetszik neki. Ergo k**úrvára felesleges minden szöveg.


1. Annak éri meg aki jóképű, az nem baj ha nem kigyúrt de átlagos testalkattal rendelkezzen, de jóképű legyen.


2. és akinek bazira alacsonyak az igényei, akinek mindegy a körítés csak legyen végre valakije.


Én keresgéltem már amúgy férfiak között is kíváncsiságból, és összességében, kb ha van 10 szép nő, akkor van kb 1 "szép" férfi.

És mind a 10 nőnek ugyanaz az 1 "szép " férfi kell.


Ja és kipróbáltam kb 5 társkeresőn, hogy kerestem egy képet egy jóképű férfiról, azt felraktam és tátámm egyből sikerem lett. :) De csak próba volt.-

2020. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De,több értelme van.

Képek alapján kényelmes ugyan válogatni,de semmit nem árul el az emberből.Sőt csalóka is lehet.Az előző válaszoló irt a jóképű srác fényképéről.Van,aki a képeken jól mutat.Az ilyenekből lesznek a fotomodelek.Van,aki meg megszakad,akkor is xarul néz ki rajtuk.Én is ilyen vagyok.Élőben sokkal jobban mutatok És csinálhatsz te bármit,lehet valamennyire jobb lesz a megvilágítás,retus,fények,de attol még sosem lesz olyan,mint aki eleve fotogén,és szinte akármilyen szögből van fényképezve,mindig jól mutat.


A másik,ami a halálom,az a passzivitás.Mert mit csinálsz tképpen?Semmit.Ülsz,és vársz,hogy valaki észrevegyen,visszaírjon..Ez nekem túl unalmas.Én szeretek élni,mozgásban lenni.

Én


A másik,ami a halálom,az a passzivitás.Mert mit csinálsz tképpen?Semmit.Ülsz,és vársz,hogy valaki észrevegyen.Ez nekem túl unalmas.Én szeretek élni,mozgásban lenni.Olyankor feldobódok,és lendületben vagyok.Az pedig szerintem sokat dob egy férfi küllemén.


Ne hagyd,hogy egy nyomorult kép határozza meg a jövődet!

2020. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2# vok(Ugyanazt leirtam tévedésböl szerk.2x.Bocsi,)
2020. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A netes társkeresés nekem sem vált be. Pont a fényképek miatt.


Ahogy 2-es is írta, egy képem sem sikerül jól, van akinek pedig mind.


Soha nem is szeretek egy képen sem szerepelni, mindig megkapom, hogy totál máshogy festek élőben. Ezért 2 évnyi próbálkozás után hagytam is a netes ismerkedést.

2020. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hmm nehéz


nőként.

hiába írnak (fogjuk rá h sokan) ha a beszélgetés abból áll h csak sablonos dolgokat kérdezz majd 10 perc után elhív talizni...

kb az érdeklődésemet sem képesek felkelteni....

hiába a csini kép, meg arc, meg jó test, ha agyilag kuka a pasas

megnézem elolvasom a leírást és utána döntök

és megpróbálok beszélgetni de 90% sikertelen a dolog, ha nem vezetem a társalgást akkor kuka és visszajön a kérdésekkel

tudod az amire 1 szóval válaszolsz... igen nem talán etc..

tinder badoo szinte mindenkit jobbra húznak de hiába van találat ha nem ír semmit, komolyan nekem kell kezdeményezni? vagy minek húz jobbra ha amugy nem érdeklem? oké h személyesen jobb de legyen már férfi és érje az h felkeltse a kíváncsiságom h én is pont vele akarjak találkozni!


képek:

a legtöbb borzalmas, homályos távoli, csak a izmait mutogatja, napszemcsiben van, nem mosolyog, a háttér borzalom (szennyes kupac rendetlenség kosz..) csak szelfije van,

2020. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégis hány évesen jöttél erre rá?:D:D:D
2020. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog, és nyomasztó :) Igazából az alapötlet nem rossz, utóbbi 3 barátnőm onnan volt, utolsó egész komoly, már válunk :)

Na, de most, hogy újra belecsöppentem ebbe a párkereséses szakaszba, csak kapkodom a fejem. Valahogy túl lett tolva ez a hajszolt tökéletesség keresés, kap egy új likeot, egy jobb képű csávótól és hanyagol egyből. Nagyon személytelen és nagyüzemi lett a hozzáállás. Én általában csak 1 emberrel ismerkedek, hogy tudjak rá koncentrálni és valóban megismerni. Nos, ez nem működik, és ha komolyat keres valaki mint én, hát.. nem jók a kilátások :) Úgyhogy töröltem magam mindenhonnan és bízom egy romantikus kisboltos találkozásban, ahol majd együtt nyúlunk az utolsó mákos joghurtért :D

31/F

2020. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!