Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz ha egy 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy 40 éves pasi elküldi az exe fotóját ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Belefutottam egy érdekes sztoriba ismerkedéskor. Nem találkoztam még a pasival csak beszélgettünk telefonon, messengeren. Ma elég rossz napja volt panaszkodott hogy összeveszett a szüleivel stb. A beszélgetés közben megkérdeztem tőle mikor találkozunk ma de a kérdésem elsiklott mert közben zenéket küldött át és mesélt egy csomó mindent az életéről. Elmesélte hány komoly kapcsolata volt és volt 1 aki 10 éve autóbalesetben elhunyt. Ezt tudtam előtte is. De most részletesen elmesélte hogy történt a dolog és közös fotót is küldött magukról. Amit nem kértem és nem is kérdeztem. Bevallom kiakadtam rajta és lemondtam a találkozót. Olyan mintha nem lenne túl az exén. Nektek mi a véleményetek? Túlfúlyom a dolgot? Nekem eszembe nem jutna az exem fotóját átküldeni a kiszemelt pasinak.
2020. aug. 16. 19:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Beteg. Én röhögve elküldeném a bánatba.
2020. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán a nagy udvarlás egy nő részére mondhatom... Szép kis ismerkedés...

Arra panaszkodik 40 éves kora körül a palo hogy Anyuci nem főz rá?! Valami nem stimmel.

2020. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Vannak agglegény ismerőseim is 😀😀😀

Nyugi, megoldják. Nem panaszkodnak hogy Anyuci nem főz ezért nincs mit enni... Van olyan ismerősöm is aki egyáltalán nem tud főzni, férfi , és olyan kajákat eszik amit félkész állapotban megvesz a boltban, vagy hideg kaja stb...

2020. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg majd a te képed fogja osztogatni ismerkedéskor másoknak. Szerintem felejtős.
2020. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez jut eszembe az ilyenekről, mint amit az utolsó írt...
2020. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!