Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz ha egy 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy 40 éves pasi elküldi az exe fotóját ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Belefutottam egy érdekes sztoriba ismerkedéskor. Nem találkoztam még a pasival csak beszélgettünk telefonon, messengeren. Ma elég rossz napja volt panaszkodott hogy összeveszett a szüleivel stb. A beszélgetés közben megkérdeztem tőle mikor találkozunk ma de a kérdésem elsiklott mert közben zenéket küldött át és mesélt egy csomó mindent az életéről. Elmesélte hány komoly kapcsolata volt és volt 1 aki 10 éve autóbalesetben elhunyt. Ezt tudtam előtte is. De most részletesen elmesélte hogy történt a dolog és közös fotót is küldött magukról. Amit nem kértem és nem is kérdeztem. Bevallom kiakadtam rajta és lemondtam a találkozót. Olyan mintha nem lenne túl az exén. Nektek mi a véleményetek? Túlfúlyom a dolgot? Nekem eszembe nem jutna az exem fotóját átküldeni a kiszemelt pasinak.
2020. aug. 16. 19:32
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem, r betű
2020. aug. 16. 21:23
 22/35 A kérdező kommentje:
Galhahévízi pali van egy zöldségboltja állítólag. De nyugtassatok meg hogy jól tettem hogy lekoccoltattam?
2020. aug. 16. 21:23
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Itt is volt egy történet, amiért meg kellett sajnálom őt!

Előadott olyan történetet nekem, hogy sajnos megsajnáltam őt és elhittem amit írt. Kész mártírt csinált magából. Ezután csak jöttek a képek, még több kép, és még több képet küldött.

Gondoltam olyasmire hogy talán lelki szemetesládának használ engem? Büszke a képekre? Amiket a volt "kapcsolatairól" küld?

De sajnos nem volt annyi eszem hogy elküldjem őt a francba... Azt kellett volna... Végül is a mai világban semeddig nem tart egy szelfit készíteni, vagy nem ősrégi képeket küldeni ... Szóval nagyon megjártam vele és nagyon bánom hogy hagytam magam átverni.

2020. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
82%
Neki is volt üzlete nem is egy hogyne ... Azután kiderült a háromnegyed része nem is létezik... A fele sem igaz amit írt az én "átverőm". A hely nem stimmel.
2020. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Nekem is minden nap panaszkodott hogy nincs mit ennie, hogy otthon lakik a szüleivel de nem marad neki kaja, a családi gazdaságban csak ő dolgozik stb
2020. aug. 16. 21:28
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy egy és ugyanazon személyről írunk de kísértetiesen hasonló. Nekem is sajnálatta magát... Szomorú történeteket írt az életéről...

Természetesen álnéven volt fenn utóbb ez is kiderült... Mindenképpen ellenőrizd őt Facebookon nehogy úgy járj mint én. Ezt tudom tanácsolni!

2020. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Facebookon semmi nincs fent róla, 2 kép csak összvissz meg rengeteg női ismerős
2020. aug. 16. 21:36
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt állítja a pasi hogy zöldséges boltja - zöldséges üzlete van, de nincs mit ennie?!

A kettő valahogy nem igazán életszerű! Gondolkozz el egy picikét...

2020. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem őstermelő, az általában a Nagybani Piacra jár áruért, onnan szerzik be, volt egy pár "zöldséges" ismerősöm, egyik sem panaszkodott arra hogy nincs mit ennie.
2020. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Termelnek is igen. A nincs mit ennie azt jelentette nála hogy nem kap főtt ételt otthon. Anyja, tesója magának főz neki meg nem jut. Mondjuk azt nem értettem hogy felnőtt ember mit panaszkodik mindig hogy éhes és nincs kaja. A zöldséges fotóit átküldte egyébként
2020. aug. 16. 22:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!