Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz ha egy 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy 40 éves pasi elküldi az exe fotóját ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Belefutottam egy érdekes sztoriba ismerkedéskor. Nem találkoztam még a pasival csak beszélgettünk telefonon, messengeren. Ma elég rossz napja volt panaszkodott hogy összeveszett a szüleivel stb. A beszélgetés közben megkérdeztem tőle mikor találkozunk ma de a kérdésem elsiklott mert közben zenéket küldött át és mesélt egy csomó mindent az életéről. Elmesélte hány komoly kapcsolata volt és volt 1 aki 10 éve autóbalesetben elhunyt. Ezt tudtam előtte is. De most részletesen elmesélte hogy történt a dolog és közös fotót is küldött magukról. Amit nem kértem és nem is kérdeztem. Bevallom kiakadtam rajta és lemondtam a találkozót. Olyan mintha nem lenne túl az exén. Nektek mi a véleményetek? Túlfúlyom a dolgot? Nekem eszembe nem jutna az exem fotóját átküldeni a kiszemelt pasinak.
2020. aug. 16. 19:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg, hogy lezárta-e.

Ha kövi randin is felhozza, vagy cseteléskor, akkor hagyd a francba.

2020. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom lesz e még chat vagy randi. Elmondtam neki hogy nem normális dolog az exe képét átküldeni. Erre annyi volt a válasza hogy igazam van. És azóta nem írt. Én meg nem fogok neki az biztos
2020. aug. 16. 20:05
 13/35 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi
2020. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
10 év után már az is lehet, hogy sosem teszi túl magát rajta, úgy tűnik túl nagy trauma volt számára. Emiatt nem kell utálni, se megvetni. Ha belegondolunk, ez egy szép dolog külső szemlélőként, persze párkapcsolatra alkalmatlan és nagy eséllyel elég mély problémái lehetnek, úgyhogy jól cselekedtél. Szerencsére időben kiderültek a dolgok és tudtál cselekedni.
2020. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező!


Kísértetiesen hasonlít a te leírásod arra amit velem művelt egy pali... Minden stimmel, kivéve az autóbalesetes sztorit!


"Érdekel az életem elmúlt 10 éve?"


Nos, körülbelül 6-7 különböző nőről küldött képeket, sőt! Most kapaszkodj meg, még 2 meztelen képet is küldött a volt nőiről!!!


Autóbalesetes sztori itt nem volt.


Viszont, már engem is kezdett idegesíteni gondoltam minek küldi ezeket? Büszke rá vagy minek mutogatja ezeket nekem nőnek egy pasi?!


Végül is, utólag kiderült, nagyon csúnyán átvert...

Akit először mutogatott még a mai napig a kedves felesége...


Már akkor lehetett volna annyi eszem, hogy hagyom a francba, de még nem gondoltam az elején semmi rosszra csak furcsálltam minek kell nekem a volt nőit nem meztelenül és meztelenül is látnom....

2020. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
77%

Oké utólag mindenki okos... A mostani eszemmel már a harmadik kép után megkérdeztem volna tőle hogy te most erre büszke vagy vagy miért mutogatod nekem?! Velem akar ismerkedni egy pasi és az "exeit" kell látnom üzenetben különböző közös képeken vele együtt...

Kár hogy nem tettem fel a kérdést akkor!

Így tudott aztán félig meddig átverni...

2020. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
89%
Még az is lehet egy és ugyanaz akiről beszélünk. Ő is 40 év körüli. Csak lehet. Beteges hazudozó, egy bolond ember. Mint utólag kiderült az egyik csaj akivel küldte a közös képét, még 2008 körül voltak együtt kb.: 12 évvel ezelőtt...
2020. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
87%

Érted, 2008-ban együtt volt valakivel, és nekem 2020-ban azt kell látnom a közös képeiket azokat küldte el...

És meg is jegyezte az volt a legnormálisabb párja... Oké, gondoltam ennek vége, befejezte... Erre jött meg több kép, és kép, még a jelenlegi feleségét is a volt párjának állította be, azt meztelen képet küldött arról... És nekem véleményt kellett alkotnom elhízott e?!

Na szóval beteg ember... Kár hogy már ekkor nem küldtem el a franba, de nagyon bánom...

2020. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Huh ez sem semmi sztori. Itt csak egy kép volt de már kétszer mesélte hogy akivel együtt élt meghalt autóbalesetben. Ma küldte át a teljes sztorit illetve a fotót mondván csak ez az egy közös képük van. Bevallom én kiakadtam rajta teljesen. A csávókám azóta nem írt de a randioldalon fent van azóta is
2020. aug. 16. 21:16
 20/35 anonim ***** válasza:
71%
Kitalálom, csak nem T. vagy B nevű randi oldalon van fenn?
2020. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!