Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok csókolózni, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csókolózni, és emiatt nem merek találkozni senkivel, hogyan lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, volt ugyan 2, több évig tartó kapcsolatom, de még mielőtt bármi történt volna mindketten mondták, hogy nekik csókolózni nem komfortos, kb szájra puszi volt helyette mindkét kapcsolatomban végig. Most nem merek senkihez közelebb kerülni, mert abszolút nem tudom, hogy milyen csókolni, vagy "hogy kell", és hiába mondja mindenki hogy jön magától, én ezt erősen kétlem, mert sosem éreztem hogy jönni akarna.


Hogyan tudnám ezt a gátat leküzdeni?


Hiába döntöm el, hogy na jó, nem érdekel, az éles helyzetek elől már inkább kihúzom magam, mert bepánikolok. Kétlem hogy első 1-2 randi alkalmával valaki nagyon megértő lenne emiatt,meg nem is érzem hogy az "és amúgy szereted az állatokat?" kaliberű kérdés után benyöghetném,hogy ja amúgy igazából sosem csókolóztam.


2020. aug. 18. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez van. Én sem tudok, vagyis igazából most, hogy már másfél éve nincs senkim érzem így. Emiatt ha valakivel alakulna is valami (mondjuk ez a "veszély" nem fenyeget) e téren, biztosan nem tudnám/merném megcsókolni.

Mielőtt lett barátnőm is ugyanígy voltam a dologgal, de aztán kiderült, hogy amúgy (nyilván) én is tudok és jött a dolog magától. Mondjuk a lány nagyon megértő és türelmes volt ilyen téren.

2020. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Igaza van azoknak, akik azt mondják, magától jön. Ez nem olyan, mint úszni tanulni, ahol megvan, hogy a lábaddal és a kezeddel miként tempózz. Itt nincs recept, méghozzá azért nem, mert ami nem spontán jön, az erőltetett és azt a partner megérzi. Át kell adnod magad a pillanatnak, és engedned kell magadnak, hogy úgy csináld, ahogy jólesik. Könnyeden, gyöngéden, közben a partneredre hangolódva, rezdüléseire figyelve. Semmiképp sem görcsösen. Ha nem érzel vágyat ilyen intim együttlétre, érzékeny egymásra hangolódásra, akkor nem is szabad belekezdeni. A csókolózás nem öncélú dolog, hanem szerves része annak az élménynek, hogy ketten egyek vagytok.
2020. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Ezzel a kamu szöveggel akarsz esélyt kapni? Akik ezzel jönnek azoknak valójában nem csak csók nem volt még hanem szex sem.
2020. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem irtad milyen nemü vagy. Ha f akkor nyugodtan kérheted ezt is egyik-másik prostinál, hogy tanitson. De akár lányként is, ha nálad belefér.
2020. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és nem csókolózni akarok megtanulni, hanem valahogy elengedni azt a félelmet, amit okoz, hogy nem tudok. Mert így képtelen vagyok ismerkedni, hiszen nem merek találkozni senkivel, de nem tudom, hogy hogyan vetkőzhetném ezt le
2020. aug. 18. 15:38
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Az effajta félelem levetkőzésének legcélszerűbb és legegyszerűbb módja, hogy belemész kapcsolatokba. Férfiként mondom neked, hogy ha egy férfi valóban vonzónak tart, akkor ez a vonzalma nem fog megváltozni attól, hogy esetleg nem jól csókolózol vele. Egyébként is akit igazán szeretünk, azzal minden csók jólesik, mert itt nem a technikán van a hangsúly, hanem az intim pillanaton.
2020. aug. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!