Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmes pároknak (tinik)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

A szerelmes pároknak (tinik) -nek, miért kell állandóan csókolózniuk mikor találkoznak (pl. :iskolában minden szünetben)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
így köszöntik egymást?:D
2013. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem erre gondolt, hanem arra mikor már majdnem b*sznak a vonaton vagy a szünetben...
2013. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

hát amíg volt barátom, mi mindig csak szájrapuszival köszöntünk, mert a többi nem tartozik másra...

meg amúgy se járunk egy suliba

2013. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

szerintem ez csak a közönségnek szól, hogy lássa mindenki, ők aztán milyen "szerelmesek". :D

ahogy 21.42es is írta, a barátommal mi is csak szájra-puszit adunk egymásnak, ha találkozunk, a többi csak ránk tartozik.

2013. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne altalanosits! Meg ugyan nem volt baratom, de a mi sulinkban is szoktak ilyet csinalni. Nagyon gaz. Meg akarjak mutatni a vilagnak, hogy mennyire imadjak egymast.

Mindegy, en elhataroztam, hogy nem fogok a baratomon igy 'csungeni', minden egyes szunetben.

Nem tudom, hogy nehany par, miert nem kepes felfogni, hogy az nem a vilagra tartozik, hanem csakis rajuk.

14/L

2013. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
már szünetben néha enni sem birok mer már hányingerem van hogy ott a folyosó kell,nem tudnak az udvaron..
2013. máj. 7. 21:56
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, vannak akik nem tartják privát keretek közt az ilyet. Én mindenesetre sosem nyáladzanék a pasimmal nyilvánosan. Próbáld meg ignorálni őket valahogyan, mást nem nagyon tehetsz :D
2013. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

odamék és közbeszólok mi?

inkább nem

2013. máj. 7. 22:00
 9/18 anonim válasza:
Nálunk szerencsére benne van a házirendben hogy nem szabad egymást túl nyilvánosan szeretni
2013. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te kívülről gyomorforgatónak látod, de belülről ez az egyik legjobb érzés! :)
2013. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!