Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők között edzőteremben miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők között edzőteremben miért kevesebb az értelmiségi?

Figyelt kérdés

Elég furcsa tapasztalat hogy kisebbségben vannak a fitneszes lányok között a szellemi munkát végzők. Még aki képzett is sport szakmai vonalon, pl. mondjuk személyi edző, annak is érezni beszéde, kifejezésmódja alapján hogy nem sok könyvet olvasott életében (Lakatos Levente szerelmes bestsellerei nem számítanak)


Furcsa hogy ez még mindig inkább a munkásosztály sportja?



#diploma #edzőterem #fitness #fitness nők #sportoló nők #értelmiségi nők
2020. aug. 18. 19:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem te furcsa vagy.
2020. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Az a furcsa, hogy te ilyenekre ráérsz a konditeremben.

Én edzeni járok le, nem beszélgetni.

2020. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Értelmiségi ismerőseim általában futnak, kerékpároznak, vagy valamilyen csapat sportot űznek. Én is. A kevésbé tanult nő és férfi ismerőseim szoktak az edzőteremben fotózkodni, pucsítani.
2020. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Ööö, lehet, hogy csak nem állnak szóba veled, erre nem gondoltál? (Naná, hogy nem gondoltál erre a lehetőségre. Hisz az rossz fényt vetne rád, hogy veled nem beszélgetnek.)
2020. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Ne aggódj te is hülye vagy
2020. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Na mer aztan a konditerembe jaro ferfiak zsenik. IQ light az osszes.
2020. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

# 2 # 4


Azt észrevettem, hogy magyarok inkább zárkózottak, nem vagytok egy barátkozós népség. Nálunk Egyesült Államokban tök megszokott hogy ha bármilyen közösségbe kerülünk, akárcsak egy edzőterem, vagy csupán repülőút során az utasok közössége akkor beszélgetünk.


Tudom hogy itt nálatok ez ritka és alapvetően úgy veszitek hogy ha idegen megszólít és ellenkező nemű akkor tuti szexelni akar.

2020. aug. 18. 19:20
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
én is külfödön élek nem igazán tapasztaltam,hogy mindig valaki beszélgetni akar velem. ÉS attol,hogy te beszélgetsz másokkal nem jelenti azt hogy a másiknak is van hozzá kedve, csak nem akar bunkó lenni
2020. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

# 8


Nem szokásom senkit zaklatni. :-) Azt egyértelműen lehet látni nonverbális jelzésekből amikor valaki nem szeretne beszélgetni. Ezeket én is veszem.

2020. aug. 18. 19:27
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

7. Csodálkozol, hogy zárkózottak és nem akarnak beszélgetni a magadfajtákkal, akik utána ide írnak ki róluk kérdéseket, hogy nem értelmiségiek, meg munkásosztály??

Ki a franc akarna veled beszélgetni, ha ilyen vélemnénnyel vagy róluk (és fordítva: te minek beszélgetsz az ilyenekkel, ha nem tetszik a "beszédmódjuk?) Idióta...


Amúgy 3-as írja jól, a többség inkább futni, kerékpározni szeret, és nem a teremben picsát mutogatni.

2020. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!