Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért nehéz olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nehéz olyan férfit találni aki egyszerre értelmiségi, és mellette ért a kétkezi munkához is?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy én egyetemet végeztem, gyógyszerész vagyok. Olyan társat keresnék, aki szintén komolyabb egyetemet végzett, bár tisztában vagyok vele, hogy az intelligenciát nem ebben mérik, de eddigi tapasztalatok alapján velük jobban kijöttem. Ugyanakkor a legtöbb a videojátékozáson, számítógépes játékokon kívül nem talált magának értelmes hobbit, ha pl. utaltam rá, hogy segíthetne édesapámnak a kerti munkában nem győzték húzni a szájukat. Biztos hozzátesz, hogy vidéki lány vagyok, de nekem ezek alap dolgok, az is, hogy egy férfi tudjon villanykörtét cserélni, egy-két dolgot megszerelni, felfúrni egy képet a falra.
2020. máj. 4. 16:04
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
65%

Valahogy én is mindig csak az egyiket találom meg a pasikban...sajnos nehéz feladat, én sem értem miért :(

21/L

2020. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Vagy a másik aki ha nem számítógép és videojáték, akkor csak a haverok és buli, mehetnék jobb-balra, de a munkát, tennivalókat egyik sem látta meg, pedig nem örökké nyaggattam őket ezzel, akkor ha valami nagyobb felújítás vagy kerti munka, szüretelés zajlott. Nekem nem okozott volna gondot, ha az anyós megkér, hogy segítsek a tavaszi nagytakarításban.
2020. máj. 4. 16:11
 3/58 anonim ***** válasza:
80%
Jaj-jaj, a régi nóta... A pasi legyen kemény, maszkulin, régivágású fazon, aki megvéd a mamuttól, és félmeztelenül vágja fel a hat köbméter fát apád kertjében, igazi domináns hím... de legyen abszolút modern, felvilágosult, értelmiségi, aki nem akar dominálni a párkapcsolatban.
2020. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
21%
Ah munka? Fuj :D
2020. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
62%
látom a nőknek már megint minden kell egyszerre. legyen kedves de bunkó is, legyen okos de fizikai munkát is végezzen, stb, stb.
2020. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
89%

Van ilyen pedig, én vagyok az élő példa, de lehet nem ez a jellemző.

Olyanok között találsz, akik agglomerációban élnek.

2020. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
60%

Rohanni fogok kertészkedni, malacokat etetni.

Eldönthetnéd, hogy paraszthoz, esztergályoshoz, kőműveshez ( nem pejoratívan értem ) vagy értelmiségivel szeretnél járni?

Miért kellene kertészkednie, ha nem érdekeli?

Agyam elszáll milyen nők vannak?

Azzal töltsem a szabadidőmet, hogy a párom apjának segítsek? Miért? Mi hasznom belőle? Hogyan fogja viszonozni? Ad majd két kiló agyonpermetezett paradicsomot vagy burgonyát?

Inkább megyek úszni vagy kerékpározni.

2020. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
76%

De miért akarjon segíteni édesapádnak az ő kertjében?


Ezt utálom, amikor egy öreg (akár középkorú) ember "befogja" a hobbiból fenntartott kertjébe kötelezően a gyerekeit, unokáit, stb. Ha neki az a kert hobbiból van, akkor csak akkorát tartson fenn, amekkorát ő egyedül hobbiból gondozni tud. Ha már nem tud felmászni a létrára szüretelni, akkor vágja ki azt a fát, ne a gyerekeit, unokáit (,lánya barátját) b*@szogassa, hogy azok csinálják meg őhelyette. A hobbid arra van, hogy te élvezd és ennyi.


Egyébként nem vagyok a kétkezi és a kinti hobbik ellen, de ez a passzus nagyon megütötte a szemem, ezért erre reagáltam. Mindenki olyan hobbit csináljon, amit szeretne, ne olyat, amit rákényszerítenek.

2020. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
81%
Mert rossz helyen keresel :) korábban nekem is egyik vagy másik volt, amíg meg nem vettem a saját lakásom. A felújításra már kevés pénzem maradt, így fórumokon kérdeztem mit hogyan kell. Így ismertem meg a férjem, aki örült neki, hogy van eszem, és a konyhában legalább olyan jó vagyok, mint padló lerakásban vagy kárpitozásban. Viszont soha nem kértem meg, hogy segítsen apámnak a kertben. Nálunk mindenki önállóan igyekszik megoldani a problémát és csak olyan feladatot vállal el, amit meg tud oldani. Anyámék kertje hatalmas. Amikor érezték, hogy nincs erejük csinálni, a kétharmadát bérbe adták egy helyi gazdának, és a maradékot simán rendezgették.
2020. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
84%

Informatikusok között úgy láttam, az asztaloskodás mint hobbi elég népszerű. Egymástól függetlenül hallottam csomó ismerősömtől, hogy asztaloskodnak otthon a sufniban, még az én férjem is rákapott az utóbbi évben. Nem értem, hogy miért pont ezt választja mindenki, de pont azért, mert egész nap a gép előtt ülnek, ez a munkájuk, elég sokan érzik szükségét valami "kézzel fogható" dolognak, amit ilyen értelemben saját kezűleg alkottak. Szóval ebből a szempontból talán egy rátermettebb programozóval elég jól járhatsz (a reklám helyét láthattuk :D ).

Ennek ellenére mondjuk szüretelni vagy valami nagy felújításban részt venni szerintem egyikük sem venne részt kifejezetten szívesen. Ha meg van rá kérve, akkor persze, ímmel-ámmal, de nem hiszem, hogy túl népszerű program lenne ez. Én is segítenék anyósomnak a nagytakarításban, de utálnám minden percét, és magamtól nem jelentkeznék rá, az is biztos.

2020. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!