Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem családalapító korú vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem családalapító korú vagy szándékú, nem fiatalka társkeresők, ti együttéléses vagy különéléses kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés
Működhet két ember között szerelmi kapcsolat, ha nem élnek együtt?
2020. aug. 19. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Külön tudom csak elképzelni.
2020. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most azt mondom, hogy külön jobb lenne, mert nekem gyerekem van stb. De akkor meg nehéz lenne mindig megszervezni a találkozókat, szóval ilyen hibridet tudok elképzelni, párat nálam van, párat külön. Persze együtt élős is lehet, de ahhoz nagyon szerelmesnek kéne lennem, hogy erre vágy legyen bennem.
2020. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Együttéléssel, de olyannal, aki szintén igényli néha a szabad teret/énidőt.
2020. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Különéléssel, látogató kapcsolattal.
2020. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Együttéléspárti vagyok.
2020. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
25 felett családalapítás korú, alatta meg 'fiatalka'. Te mindkettőt kizártad a kérdésben. Akkor döntsd már el! :D
2020. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!