Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LucyCowboy kérdése:

Hogy fogadjam el, hogy egyszerűen senkinek nem kellek?

Figyelt kérdés

Lassan két hónapja léptem ki egy négy éves kapcsolatból. Az exem simán túlépett rajtam, már nyaral is az új nőjével, én viszont egyszerűen egyéjszakás kalandokon kívül nem igazán találok semmit.

A problémák ott kezdődnek, hogy nem vagyok se szép, se jó. Kövér vagyok (161 cm / 69 kg) s minden vagyok, ami a férfi szemében viszolygást kellt. Nincs szép fogsorom, műkörmöm, kicsik a szemeim, rövidek a lábaim. Az arcom önmagában katasztrófa, így igazán annak is örülnöm kéne, hogy valaki azért akar velem lenni, hogy letudjon egy fogadást.

Hogy fogadjam el, hogy nekem nem szánt az ég szerelmet, sem párkapcsolatot? Hiányzik a gyengédség, az ölelések, az apró figyelmességek, ezeket hogy tudnám kiváltani az életemben?



2020. aug. 22. 10:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is alacsony vagyok,kétnaponta használom a szteppert egy órán keresztül,addig filmet nézek,ilyesmi.Nem koplalok,mert seki kedvééért nem fogok többé koplalni.Igyekszem nem görcsölni,inkább egyedül,mint egy kirakatkapcsolatban.Az exed is valszeg abban van.
2020. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb pasi külsőre megy,nem vagyok kövér,én 161 cm és kb 50 kg,de nem érdekel.Engem csesztetnek,hogy feül nagyon sovány vagyok,de nem érdekel.Akinek nem tetszik ne nézzen rám.
2020. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a napi 1x-i étkezéstől fogsz lefogyni..., hanem a napi 3x egészséges + egészséges nasi esetenkéntitől.


S ha randa lennél, akkor 4 évig nem kellettél volna annak se meg a kalandoknak se...te simán buta vagy önértékelési gebaszokkal...

Változtatni akarsz?

Fogadd el magadat s hozd ki belőle a legtöbbet egészséges úton!

2020. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
46%

12# Èn 160cm es 50 kg 😄

Engem is piszkálnak hogy kiáll a bordàm,mikor 53 kg voltam akkor is kiállt, oda v.hogy nem hizok,genetika,es pont letojom ki hogy fikàzza az alakom🤟

2020. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is normális és értelmes lennél, a külsődtől függetlenül sorban állnának nálad a férfiak. Persze az is lehet, hogy valóban így van, csak te nem tekinted őket férfiaknak, mert nem néznek ki teljesen tökéletesen.
2020. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolj bele az itteni szegény incel férfiak helyzetébe, akiknek nem hogy 18, de 28 évesen sem volt semmilyen kapcsolatuk az ellenkező nemmel és a 80%-uknak valószínűleg halálukig nem is lesz, hacsak nem mennek el prostizni. Csak azért mondom, mert mindig van rosszabb, hátha ebből tudsz egy kis erőt meríteni. Egyébként mit akarsz, 2 hónapja vagy egyedül. Ha egyéjszakás összejön, akkor annyira nem lehetsz borzasztó ronda, szerintem az átlagos szintet azért legalább alulról súrolod. Persze értem én, egy átlag nőknek viszonylag könnyű egyéjszakás összeszedni, a gondok utána kezdődnek, mert senki nem akar felvállalni.

Ezen csak önfejlesztéssel tudsz segíteni hosszú távon. De leginkább a jelenlegi rossz lelkiállapotodon kéne javítani, mert az önmagában is taszító.

2020. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem állnak értem sorban a férfiak. Mindenkit férfinak tekintek, függetlenül attól, hogy néznek ki. Viszont társkeresőkön csak beszólásokat kapok, hogy milyen randa vagyok, vagy hogy dögöljek meg.
2020. aug. 22. 12:32
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha sorban álló férfiakat akarsz, akkor legyél "hivatásos"...

A társkeresőkön meg ez megy...s? Lépj tovább, messziről jött ember, értéktelen véleménye...nagy dolog.

2020. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Kértelek, hogy linkelj egy képet, amin hasonlít a testalakod.

Nem tudom így nézel-e ki külsőre, mint a jobb oldali, de a magasság és súly stimmel.

[link]

Ezzel a nővel semmi probléma és 1000 kg-ról lett 69. Szerintem, ha megerőltetnéd magad, akkor 69ről letudnál nyomni egy 10est. Neki is sikerült kocából vállalható nővé alakulnia.

2020. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Olyan ronda csak nem lehetsz, ha már volt egy 4 éves kapcsolatod húszon évesen. Nézz meg engem én 23 éves lány vagyok, de még a kézfogásig se jutottam egy pasival.Szerinted ez jobb? Pedig külsőre, azt mondják, hogy nincs gond velem.
2020. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!