Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki volt közületek szerető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt közületek szerető, elmesélné a történetét?

Figyelt kérdés
Hogyan ismerkedtetek meg? meddig tartott? Hogyan és miért lett vége? Esetleg valamelyőtök borította a bilit?

2019. dec. 3. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Munkahelyen ismerkedtunk meg. Nagyon rövid ideig tartott. Kiderult neki otthon hogy talalkoztunk, es utana nem keresett. Időt kért hogy elrendezodjenek a dolgok, de persze mikor keresett akkor elkuldtem.

Egy jó tanács, ha csak kalandot akarsz és nem erdekel annyira a ferfi akkor ne menj bele ebbe a dologba mert semmi jo nem lesz belole foleg igy hogy nem szereted, ha meg nagyon kell es nem birod ki hogy ne menj bele, keszulj fel szenvedni fogsz vegig, de foleg mikor vege lesz es esetleg nem veled marad....

2019. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerető, vagy szexpartner? A szexpartner az tudja, hogy nem lesz kapcsolat belőle, a szerető meg hiába reménykedik!
2019. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

Első vagyok.

Mi az hogy hiába reménykedik?

Te nem lattal még olyat hogy a szerelem gyozott és nem az évek meg a kozos hitelek?

2019. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
#3-as Már az első hozzászólásodból is látszik neked sem jött össze. Az meg, ha csak kalandot keres, akkor ne menjen bele az meg pont ellentétes még a te tapasztalataiddal is.
2019. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

"Te nem lattal még olyat hogy a szerelem gyozott és nem az évek meg a kozos hitelek"


Ez milyen kedves és naiv... szerelem 🤣🤣🤣

Évek, közös hitelek - nem családot akartál mondani????

A "szerelem" meg az a nő aki pont arra jó csupán.

2019. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

A miénk is munkahelyi ismeretség, külön telephelyeken dolgozunk, néha hónapokig nem találkoztunk, aztán egyszer egy céges csapatépítőn nagyon jót beszélgettünk, és ezzel elkezdődött köztünk egy barátság, amiből vonzalom, és végül viszony lett. 8 hónapja tart, és bár az ilyen kapcsolatokban már az elején benne van a nagy esély a szakításra, mi eddig egész jól megoldottunk mindent. Nem vagyok rá büszke, hogy így alakult, tudom, hogy ő sem az, neki családja van, feleség és gyerekek, én egyedülálló vagyok. Az elején fogadkoztunk, hogy csak szex, és semmi más, de mindkettőnk részéről kialakultak érzelmek, kötődés. Nem tudom, mi lesz velünk, én nem kergetem magam illúziókba, nem várom, hogy elhagyja miattam a családját, sosem kérnék tőle ilyet, így a bilit én biztos, hogy nem borítanám. Ha van kérdésed, írj nyugodtan privit.

36N/42F

2019. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, és meddig akar a draga párod a masik képébe naponta belehazudni? Neked ez tényleg belefér? Nem egy gerinces jellemre vall hogy nappnta eljátsza a mintaapát és férjet
2019. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előre is: húszas éveimben vagyok ezen történetek alatt.

Nekem Tinderről volt két 40-es: Az egyik rövid volt, csak egyszer átjött szexelni, de annyira nem passzoltunk. Férje van és két gyereke. Keresnie kellett egy időintervallumot, amikor valamilyen okkal el tudott szabadulni, hosszabb időre. Szerintem hamar talált másikat/másokat.


A másik 3 évig tartott. Élettársi kapcsolatban él, szintén két gyerek mellett. Néha ő jött hozzám, de legtöbbször én hozzá. Mivel otthon éltem, csak akkor jöhetett, amikor senki nem volt otthon, hisz elég furcsán nézett volna ki, ha beállítok egy majdnem kétszer annyi idős nővel a szüleim elé. Hozzá természetesen szintén csak üres ház esetén lehetett menni, de ezt gyakran meg tudta oldani. Szinte minden szobában nyomtuk, az ő hálójukon át, a fürdőn keresztül, a gyerekszobáig.

Nem igazán látszott rajta, hogy megviselné amit tesz az élettársával. Örült neki, hogy egy fiatal, szexi fiú ennyire rá van gerjedve és ilyen jó a szex. Szerintem el is kezdett érezni valamit, mert elkezdtek jönni a kiakadások, hogy: "bezzeg másokra biztos jobban ráérek, mint rá"... stb. Nekem ezek a kiakadások nem tetszettek (még ha igaz is az állítás), mert teljesen más énjét adta ilyenkor. Úgyhogy vége lett a sokadik ilyen után a dolognak.

2019. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak

az élettársával azóta együtt vannak? vagy azóta sem sejt semmit? az élettársát megcsalja valakivel a gyerekeinek a szobájában...sok erkölcstelen mocsok emberrel találkoztam már, de ez egy igazán undorító valaki, nemhogy nőnek még embernek se nagyon nevezném az ilyet

2019. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Együtt vannak. Lehet, hogy sejt valamit, de azért elég ügyes volt a nő. Igazából én úgy gondolom, hogy ő is kacsintgatott másfelé, csak mondjuk ő nem otthon. Persze semmit sem tudok biztosra.

A gyerekek asszem 8-10 körül voltak. Gondolom, hogy rendbe rakott mindent az esetek után.

2019. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!