Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kb 10 év netes társkeresőzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb 10 év netes társkeresőzés alatt kb 2-3 nő írt rám,akikre én írtam nem válaszoltak,mit vonjak le ebből?más felregisztrál 2 hét múlva kapcsolatba van?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy,béna a leveled,megszólításod,magas a léc azokra írsz akikre sokan......Bocsánat ha nyers voktam
2020. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én ki vagyok ábrándulva a társkeresőkből. Nekem is ez van, hogy alig ír vissza valaki. Volt egy olyan társkereső ahol többen írtak rám, erre meg kiderül nem tudok visszaírni, mert előfizetést kér. Elegem lett én nem használom ezeket. Nekem sem lett kapcsolatom 2 hét után, én is már kb. 1 évig próbálkoztam. 20/F
2020. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Srácok! 10+ éves tapasztalatom van a netes társkeresésben. Szerintem megfontolandó egy alap igazság. Én meg betárcsazós ,lassú nettel kezdtem,kép nélküli társkeresőkön vagy rádióba írtam egy smst 5-6lány válaszolt rá.

Okés 17 éves voltam,de mindig 10levélből 5re jött válasz. Mert nem volt kép,de megdumálni meg tudtam a lányokat. Sokat randiztam(gyakorlat szerzésnek,önismeretnek jó volt) fele felejtős maradékot egy része fektethető,van amelyikkel csak csók volt,volt akivel jártam.

Ma mi van? Kötelező a kép. Kép alapján megnézik az anyagi helyzeted egy kép többet mond 1000 szónál. Egy csúnya pasi ír valamit az nem úgy hat,mintha egy jó pasi.

2020. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert nem volt kép,de megdumálni meg tudtam a lányokat


nincs jó dumám,amúgy élőbe se kellek a nőknek

2020. aug. 23. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A netes társkeresőkön sok esetben szivatják az embert, és valójában nem is személy hanem a rendszer küld üzenetet, bepalizva a regisztráltat, hogy fizessen elő. Aztán mikor megvan az előfizetés, és válaszolsz akkor a másik fél csodálkozni fog, mert ő nem írt rád. Ezen felül meg sok a kamu profil akiknek meg csak előfizetéssel, és kreditet felhasználva lehet írni, de mivel kamu ezért persze nem jön válasz. Ha az ember 1 év után visszanéz, akkor a menőbb csajok még mindig ottvannak, miközben minden újjukra jutna egy pasi, ezek a kamuk.

Ismerekedésnél nagyon számít, hogy hogyan kezd az ember, meg persze a leírás magunkról, illetve a kinézet. Ha ezek megvannak , még akkor igy csak 50% az esély, hogy visszaír a nő, és még akkor is lehet, hogy unalomba fullad a beszélgetés, mert csak párszavas válaszok jönnek tőle.

2020. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok a fele lemaradt. Szóval elmész egy társaságba egy szingi lánnyal beszélgetni kezdel,nem olyan direkt vagy erőltett mint a társkeresőn. Ti csak beszélgettek,te csak reméled hogy nincs párja,lehet azt mondja, "ez a pasi érdekes,jó a humora,jéé jól érzem magam vele".

3. Lehetőség 1x volt benne részem ajánlás. Sok itteni pasinak nincsennek barátai,lány ismerősei meg pláne. Aki nem tud lányokkal haverkodni az is eléggé esélytelen. Na szóval lány ismerősöm barátnője szeretett volna egy korom beli pasit megismerni,a "közvetítő" mind a kettőnket fényezett egymásnak(miért illünk szerinte össze) amikor először beszélgettünk nem egy kevésbe szép (vagy csúnyácska) pasival beszélt,hanem akiről jó benyomásai vannak egy másik nőtől.

2020. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn egyetlen dolog számít, a fénykép. Ez férfiakra mindenképpen igaz, nőkkel kapcsolatban nyilván nincs tapasztalatom, de valószínűleg rájuk is igaz.

Az, hogy mit írsz ki magadról, legfeljebb második körben számít, de ott sem igazán. Ha levelet, vagy üzenetet írsz, annak a szövege viszont fontos lehet. Ha nagyon gáz amit írsz, rögtön bukó. Ha jó, vagy átlagos a szöveg, akkor megnézi a fényképeidet és az alapján dönt.

Fényképeknél a top 10-20%-ba kell tartoznod, hogy egyáltalán emberszámba vegyenek, ha ez alatt vagy, meredeken zuhannak az esélyeid (nem teljesen 0-ra, de nagyon közel hozzá; mindig van olyan nő, aki meglátja az embert a profilod mögött, na itt számít a bemutatkozó szöveg). Itt szándékosan fényképet írtam, mert nem kimondottan rólad van szó, hanem a rólad készült fényképről. Ezért nagyon sokat lehet javítani az esélyeiden egy profi fotós segítségével. Ugyanakkor a profi képek sem feltétlenül jók. Olyan kép kell, ami természetes és amatőr hatást kelt, mégis jól sikerült. A szelfi manapság már nem divat, talán a nőknél még elmegy. A legjobb, ha vannak barátaid, akikkel eljársz ide-oda (nem buliba, a bulis kép nem igazán jó!) és hajlandóak rólad néhány jó képet csinálni. Na ezen szokott a dolog bukni...

Amit írtam tapasztalatból írtam, várom a lepontozást.

2020. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Nagy vonalakban igaz amit leírsz, de kiegészíteném azzal, hogy fontos a hitelesség és az öszhang is! Ne legyen ellentmondás a fénykép és a bemutatkozó szöveg között! Idő kérdése és kiderül, ha van turpisság!
2020. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6: Nekem elég jóbarátaim voltak, köztük nők is (akár évtizedes ismeretségek), de ilyet senki nem csinált. Vagy letudták egy "minden barátnőm foglalt", vagy "majd bemutatlak valakinek" mondattal (ami persze soha nem lett)
2020. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!