Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket idegesíti ha pasi állandóan gyalogolni akar?

Figyelt kérdés
És csak ritkán akar kocsival járni?

2020. aug. 24. 10:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

8: nekünk két autónk van. (Házaspár+2 gyerek). Azonban a ferjem berletet teriti a cég,a parkolas pesten egy vagyon.

Az én munkahelyem meg biciklivel 10 perc, a kocsival valo kiallas beallas utazas majdnem ennyi ido. Ezert en biciklivel jarok ő meg vonattal.

Kulonosen nem bánom ezt azétz mert így a gyerekeim se azt szokják meg hogy autoval jarnak haza az ovibol, hanem setalnak velem naponta 1.5 kmt oda vissza es ennyi a minimum amennyit egy 5-6 evesnek setalnia kellene.

Tehat szerintem egyaltalan nem vagy nevetseges es legalabb a kornyezetet sem szennyezed, sok ember peldat vehetne errol.

Az auto nem arra valo hogy napsutwsben jo idoben azzal menj a sarki abcbe.


De amikor valakinek nincs penze venni autot mert elszorja hulyesegekre a penz es mindig a haverjainak kell vinni ide oda, meg emiatt sziv a baratnoje hogy szakado esobe gyalogolhat mondjuk ha úgy van, na az gáz, foleg ha még ilyenkor arra hivatkozik hogy azert nincs mert ő "zöld".


A középút a jó ebben is, mint mindenben.

De pl mikor a szakadó esőben a férjem két gyerekkel meloba akar gyalog küldeni hogy nem vagyunk cukorból, na akkor rendesen kész vagyok. Ezért van az autó.

2020. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Biztos van ilyen, mert engem meg férfiként "idegesít", ha a nő akar állandóan gyalogolni😁
2020. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemet idegesítem azzal, hogy legszívesebben mindenhová gyalogolnék :)
2020. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

8, ne izgulj, neki meg az izomtalan sggén röhögnek a csajok ha véletlenül meglátják mert kiszállt az autóból vagy a fotelből :)

Nem hiszem hogy azon röhögnének a csajok, hogy ha teheted gyalogolsz, és csak ha szükséges akkor autózol :) Valószínű az irigy haverod kitalálta, vagy ő hergeli őket hogy szerinte ciki, csak mert ő képtelen rá.

2020. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 nálunk én. :) Kéne csinálni egy ilyen klubot.
2020. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nálunk is én vagyok az a barát :D

2020. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egerben más a szitu mint általában. En is egri vagyok es legtobbszor gyalog megyek ha a belvarosban van dolgom. Ennek az az oka, hogy a belvarosban autóval nem lehet megallni vagy ha igen akkor nehezen lehet parkolot találni. Igy aztán időben nem vesztek a sétával viszont legalább mozgok kicsit. Mivel eger tényleg kisvárosnak számít a fontosabb kozintezmenyek nincsenek messze egymástól
2020. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!