Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés társkeresőkön. Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés társkeresőkön. Nők , férfiak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már jó ideje társkeresőzöm. Sokat olvastam is a témában , hogy ki mit mond a társkeresésről, netes ismerkedésől. Férfi vagyok , nekem is hasonló a problémám mint a férfiak többségének.

Alig jön össze hogy valaki válaszoljon is a leveleimre. Az hogy randi összejöjjön mégnehezebb. Természetes hogy nem mindenki passzol, de ez az ismerkedéskor kiderül. Amit ezzel mondani akarok hogy a kevés válasz miatt , mégkevesebb a lehetősége hogy valakivel eljutunk a randiig. Nem mondom hogy nem volt ilyen, mert azért jött össze, illeve mostanában pár hónapos kapcsolat is, de aztán a jövőkép nem egyezett. Nagyon szeretném már megtalalni a párom.

Nők írnátok pár támpontot hogy például ti milyen levélre válaszolnátok?

Férfiak akik viszonylag sok választ kapnak , ti is írnátok hogy milyen leveleket írtok?

Nem gondolom magam rossznak , persze nem is vagyok tökéletes. Azt is tudom hogy ha megtalálnám az igazit akkor tudnám működtetni a kapcsolatot, a kezdet, a kezdeményezés az ami nehezen megy. Intro vagyok,és lassan 40 éves, ez nehezíti az ismerkedést nálam. Az nem működik hogy pihentessem az ismerkedést és majd jön valaki, nőknél biztos működik, de nálam , mint férfi, nem kezdeményeznek a nők .


2020. aug. 26. 13:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9-es, ne add már elő itt nőként, hogy ugyanaz a szitu férfiként. Nem igaz, korántsem. 1-es vagyok egyébként. Rengeteg nő azért nem válaszol, mert várja a jobbat. Ahogy 2-es is említette, eltűnnek egy idő után, azért mert talált "látszólag jobbat", majd onnan is eltűnik, és így tovább. A soha semmi nem elég jó esete ez. Arról meg már nem beszélek, hogy mit tudnak hozzátenni egy kapcsolathoz? Mert ha én adom a házat, a pénzt, az udvarlást, a vacsorát, mindent, akkor mivel több egy nő egy hivatásos prostinál? Inkább rosszabb. Gyereket nem akar, "csak travel addict, party addict", csak elvár... Szívás az egész, pedig tényleg volt sok száz alany, akin tesztelhettem ezt férfiként, és tényleg nem éri meg, nagyon nem.
2020. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%

2 es vagyok


Es megy az orszagjaro siras, hogy nincs normalis ferfi...pedig van, csak nem kellenek, ezert eltunnek. Tulvalogatnak.


Hozzateszem:

Persze a jobbkepu, sikeresebb vagy izmosabb pasi kell, akit sokszor latom itt-ott mennyire legalja modon viselkedik a csajjal. Vagy iq nulla a srac.



Nem lehet a nokkel rendesen beszelni, nem mutathatsz erzest, nem lehetsz oszinte, sebezheto, mert siman 1 mondat utan letilt. Azt kell mondani, amit hallani akar, tenni kell a nagyfiut es talan nem itel el ot masodperc alatt.


Persze ha en ferfikent itelek el egy not, vagy mondom, hogy nem tetszik, akkor egy bunko allat vagyok es tulvalogatok. A noknek meg szabad csak a kulsom alapjan elitelni, vagy iszonyu bunko, serto dolgokat mondani legalja stilusban.


Nem is gondoljatok mekkora sebet tudtok hagyni egy ferfiben...

2020. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%

11# te is várod a jobbat, meg a többiek is, azért halnak el a beszélgetések, miért a nőkre hárítasz?

Szerinted hány pasinak visszaírtam, elindult a beszélgetés, érdekes, ők keresték utána mindig a jobbat. Akkor miért ne tehetném én is ugyanezt??? Menet közben kiderül hogy nem őt keresem, mitől lenne kötelező tovább ismerkednem vele?

2020. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Azert mert valaki a kutba ugrik, neked nem kell


Azert, mert valaki szemet alak, te miert viselkedsz ugy?


Na latod, te is masokra mutogatsz es a stilusod/viselkedesed masokra kened.



Akkor is ha nem ot keresed, nem kell szo nelkul letilrani/torolni. Legyen benned annyi gerinc es feleossegvallalas, hogy elmondod , nem akarod megismerni.

2020. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
40%
10-ből 6 nem ír vissza. A maradék 4-ből 3 zakkant. Marad egy, aki benne van a randiba és lehet vele személyesen párbeszédet folytatni. 10 perc beszélgetés után már értem, miért nem talál magának közel 10 éve senkit. Ő neki csak egy fiú tetszik/tetszett még valamikor 1998-ból..., azóta nem tudja elfelejteni. :D
2020. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy itt hagyom annak aki tud angolul. Mindenki vonja le a következtetést saját magától nemtől függetlenül.


https://www.youtube.com/watch?v=DmP1ier3R30

2020. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Tök jó lenne ha maguktól is tudnák vinni a beszélgetést és reagálnának, érdeklődnének. Ha meg én nem írok pár napig (mert lerázósnak érzem) a fejemhez vág mindent és toöröl.


Volt, hogy csak én kerestem, egy hétvégén nem írtam, majd szó nélkül direkt nem keresett tovább, mert büntetni akart. Állandóan hisztiznek, elvárnak, játszmáznak

2020. aug. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

13-as, miért hazudozol?

"Szerinted hány pasinak visszaírtam, elindult a beszélgetés, érdekes, ők keresték utána mindig a jobbat."


Mert te húztad jobbra nem? Te adtál esélyt nem? Ha hűdematchójózsiknak látszó alakoknak adsz esélyt, ne csodálkozz ha hűdematchójózsi lesz.

Kit érdekel a hazudozásod?

A férfiak 90%-a elhúzza azokat a nőket jobbra, aki számításba jöhet. És ezek nem Jennifer Anistonok, hanem átlagos nők. Ha Jennifer Anistonnal próbálkoznék, akkor tisztában vagyok vele h oda viritani kell a lóvét, meg az intelligenciát, de tudom hol a helyem. Te nem tudod meg a többi sem, azt újjal mutogatsz mint valami 16 éves csitri. Az átlagos nőnek a multimilliomos, összehazudtam a világot 3 képben férfiak kellenek, mert szeretne kiszakadni a szrból, "valaki mentse meg". Meg is kapja, 1x, azt ennyi, vagy kiderül a képek nem fedik a valóságot, stb. Mindez miért van? Mert nem tudod hol a helyed, és nem látod hol élsz.

Túl sokat akarsz, azt mikor beroskad a ház akkor meg újjal mutogatsz.

Nőjjél fel, ez Magyarország, nem Los Angeles, ahol csak süttetni kell a segged éjjel nappal meg kávézgatni. Tudod, "travel addict, party addict" blablabla. Mit tudsz? Semmit? Csak elvársz? Szerinted neked a szép pofikádért finanszírozni fogja ezeket valaki? Nem, mert rajtad kívül van még több ezer éhenkórász aki erre vár.

[link]

2020. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

+ ha elindul a beszelgetes, a nok semmit nem tesznek erte. Varja, hogy csak a pasi keresse, erdeklodjon, szorakoztassa.


Lehet elfoglalt a pasi, vagy a nem reagalasod koptatasnak veszi es inkabb nem keres tobbet. Aztan a fejehez vagja, hogy jaaaa te nem keresel, akkor en minek irjak? Van masik pasijeloltem.

2020. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19es, így van. Egyébként a megoldás erre: rosszlanyok. Olcsóbb, megbízhatobb. Még az utcai rittyóba isten tudja ki ürített bele, meg hazudozik össze vissza, csak elvár stb... Addig a hivatásos olcsóbb, van egészségügyi igazolása, stb.. Próbálj meg kérni egy tinderestől :) Fel lesz háborodva, azt lehet h több partnere volt mint a rosszlányokosnak.

Én letettem róluk mint emberekről, nem foglalkozom velük, nem képesek emberként viselkedni, felölem ott pusztul meg mind1ik ahol van. Jönnének mint légy a szrra (gondolom a pénz miatt, meg h izmos magas vagyok), de nem foglalkozom velük, én ebben a szivatásban nem veszek részt. MGTOW. Ki az a hülye, akinek az az életcélja h vmi idiótát szórakoztasson 0-24ben, közben meg azon görcsöljön hol fogja becsapni? Meghagyom másnak. Csak addig kell közelengedni 1-1 példányt, amíg bármikor eltudod engedni szívfájdalom nélkül.

2020. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!