Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés társkeresőkön. Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés társkeresőkön. Nők , férfiak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már jó ideje társkeresőzöm. Sokat olvastam is a témában , hogy ki mit mond a társkeresésről, netes ismerkedésől. Férfi vagyok , nekem is hasonló a problémám mint a férfiak többségének.

Alig jön össze hogy valaki válaszoljon is a leveleimre. Az hogy randi összejöjjön mégnehezebb. Természetes hogy nem mindenki passzol, de ez az ismerkedéskor kiderül. Amit ezzel mondani akarok hogy a kevés válasz miatt , mégkevesebb a lehetősége hogy valakivel eljutunk a randiig. Nem mondom hogy nem volt ilyen, mert azért jött össze, illeve mostanában pár hónapos kapcsolat is, de aztán a jövőkép nem egyezett. Nagyon szeretném már megtalalni a párom.

Nők írnátok pár támpontot hogy például ti milyen levélre válaszolnátok?

Férfiak akik viszonylag sok választ kapnak , ti is írnátok hogy milyen leveleket írtok?

Nem gondolom magam rossznak , persze nem is vagyok tökéletes. Azt is tudom hogy ha megtalálnám az igazit akkor tudnám működtetni a kapcsolatot, a kezdet, a kezdeményezés az ami nehezen megy. Intro vagyok,és lassan 40 éves, ez nehezíti az ismerkedést nálam. Az nem működik hogy pihentessem az ismerkedést és majd jön valaki, nőknél biztos működik, de nálam , mint férfi, nem kezdeményeznek a nők .


2020. aug. 26. 13:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Amugy az ugy megy, hogy felhivod es mehetsz is hozza? En be lennek parazva, de az onbecsulesem ugy levittek a nok, hogy lassan gondolkodom

dolgon.



Pedig te izmos vagy. En csak magas, de a budos eletben nem volt elonyom vagy ne adj isten, megneztek, kozeledtek volna.


Unom, hogy nekem nem lehet elvarasom (belso elvaras), mert akkor egy valogatos soviniszta diszno vagyok, csak nekik. Es irrealis.

2020. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

21-es, mert beveszed ezt a kettős mércét. Nézd meg h mit veszíthetsz, és mit nyerhetsz.

Van egy "Erzsi" lány, nagyon tetszik neked, szeretnél megismerkedni vele.

Előnyök:

- punci

- családalapítás reménye

- magánytól való megszabadulás

- szeretni valakit

Hátrányok:

- meglopás (válás)

- mézesmadzag huzogatás

- önmagad feladása

- torz világkép kialakulása

- folyamatos versengés másik fickókkal

- bünbak szerep

- mosogathatsz/takaríthatsz helyette is

- el kell tartanod (mert ha nem akkor nem vagy férfi)

stb..


Megéri?

Én amióta levegőnek nézem őket, nem izgat a dolog. A szürke kő stratégia egy nárciszikus nővel szemben nagyon működik.

Prosti? Ugyanolyan "nő" mint ami az utcán mászkál, csak ez pénz kér, nem nyaralást. Légy határozott, de ne légy lekezelő. Nyugodtan őszintén mond el mit akarsz, azt tudni fogja az :)

2020. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Srácok és lányok, köszönöm a hozzászólásokat, persze jöhet még!

Ma csoda történt, visszaírt egy hölgy nagyon kedvesen, hogy nem egymást keressük. Konkrétan feldobta a napom ezzel. Ezt így kellene.

Mert ugye elvárás hogy mi férfiak írjunk egy egyedi, jól megfogalmazott levelet, amire majd esetleg válaszolnak. Akkor nekünk miért lenne nagy elvárás, hogy válaszoljanak rá? Mégha az negatív is számunkra. Remélem ezen pár nő elgondolkodik.

2020. aug. 27. 13:32
 24/26 anonim ***** válasza:

"Ma csoda történt, visszaírt egy hölgy nagyon kedvesen, hogy nem egymást keressük. Konkrétan feldobta a napom ezzel. Ezt így kellene."


Van ilyen. Képzeljétek lányok, én ilyenkor udvariasan megköszönöm. Mert vállalta és nem játszadozott velem. Így kellene csinálni.

2020. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Csak azért írt vissza, mert összejött a másik :) Ha nem jön össze, akkor nem írt volna :) Tudod nincs igazán ló, mindenki szamár, csak az a kérdés mennyire. De köszönd meg a másik palinak, hogy pontot tett az i-re.
2020. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Remélem ezen pár nő elgondolkodik."


Amíg van miből válogatni, nem fognak.

2020. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!