Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső tapasztalat?

Figyelt kérdés

A mindent is tudó gyakoris közösséghez fordulva teszem fel a következő kérdésem:

Adott több hölgy akik bejelölnek mert tetszem nekik a képek alapján. Adott esetben ez kölcsönös. Nos ezek után eljut hozzá nem túl hosszú, nem túl rövid üzenetem mely érdeklődéssel teli az irányába és magamról is tartalmazza a megfelelő kezdeti információkat általában enyhén humoros formában.

Nos ezek után letörlik magukat, letiltanak, eltűnnek. Nem mind persze de mondjuk a fele. Nos Minek jelöl be ha legtöbbször aznap küldött üzenetre derogál válaszolni? :D (Lehet, hogy az én "elvárásaim" vannak ezt illetően az egekben a mai szinthez mérten, ki tudja.)



2019. jún. 4. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, még gondolkodom rajta.
2019. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Unatkozás esetén teszik ezt. A legtöbben unalomból nézelődésből vannak fent.
2019. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, közbe szólt a férj, ennyi és netovább.
2019. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
A levéllel van a baj. Ez a kérdés is rémesen izzadságazagú, nem erre buknak a nők.
2019. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Micsoda szinesztézia kedves utolsó. :D Kifejtenéd egy kicsit bővebben? Számomra még nem egyértelmű az üzeneted lényege, holott lehet hasznos információt hordoz. :)
2019. jún. 4. 17:30
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Esetleg a hanyagolnád ezt a fellengzős stílust, ami rettenetesen ellenszenves, akkor válaszolna is.

Nem kell hozzá nagy ész, hogy ha a levél után tilt le mindenki, akkor azzal van a probléma.

2019. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Nőtől egyenes viselkedést? Erkölcsöt? Őszinteséget? Kis naiv.
2019. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó válaszolt helyettem.


Így csak annyit fűznék hozzá: és még azt sem tudod, mi a szinesztézia.


Lehet nagy szavakat, meg irodalmi stílust használni: annak, aki elég művelt hozzá. Mert aki elég művel hozzá, az úgyis olyan nőt fog keresni, akinek ez bejön, vagyis nem bánja, ha a másik 100 letiltja. Viszont az olyan nő, akinek ez bejön, mérföldekről kiszúrja, hogy ez nálad csak modorosság, és ő is letilt, nem csak a 100 másik, akinek ez eleve be sem jön.

2019. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Ne hanyagold a "fellengzős" stílust, szerintem király.
2019. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti, szívesen meghallgatom a Te elképzelésed az említett irodalomban használatos jelenségről, lehet kissé erőltetett de itt erős volt a gyanúm ,hogy nálad a látás szagérzeteket idéz(het elő) :D Részvétem emiatt, sajnos van bőven fantáziám így azt mondhatom néha igen kellemetlen élményekben lehet részed, no de visszatérve:

Ez nem a küldött levelek formája, ez a neked szánt válaszom hangvétele. Nem derült ki számomra, hogy miféle kivetnivalót találtál a kérdésemben, mert azt mint válasz elfogadom, hogy a levéllel lehet baj, ki tudja? :D Ez is egy vélemény, lehet, hogy igaz, viszont a másik felének magyarázata még várat magára. :) A személyeskedés helyett szeretem ha a kérdésemre kapok választ. (y)

2019. jún. 4. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!