Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert majdnem mindig ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert majdnem mindig ilyen vagy ilyesmi autobol szállnak ki pasi mellől átlag 20 on eves nok? Jo, tudom h ezen az oldalon nem kell auto, de azt latom h 10/9 szer bizony kell az atlagos noknek is.

Figyelt kérdés

Persze lehet ez egy tragacs, akkor nem szoltam.


[link]


2020. aug. 26. 16:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Ezt mi alapján szurted le? Annyira unalmas mar ez a tema, igen van akinek elvaras az auto, van aki erre megy, regengeteg no viszont nem.
2020. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mi alapjan? Amit latok.
2020. aug. 26. 16:10
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez az autó teljesen hétköznapi, nem tudom mit akarsz mondani.
2020. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nekem nem jut erre akarmennyire is hetkoznapi
2020. aug. 26. 16:14
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Hát az én csajom egy opel astra f-ből száll ki mellőlem. Akkor most mi van?
2020. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Az unokahúgom még csak 18 éves, de ennél jobban kinéző autóval jár. És nem, nem ő dolgozott meg érte, hanem a nővérem, a jogsiért viszont tavaly egész nyáron dolgozott. Én tavaly úgy vettem magamnak autót, hogy 3 év múlva majd a lányom fogja használni. Miért baj az, hogy fiataloknak, legyen az lány vagy fiú vagy egy normális, megbízható autójuk? A lányom barátjának a szülei múlt nap épp azon viccelődtek, hogy a lányomnak előbb lesz jogsija, mert kicsit idősebb, és majd ő fogja furikázni a fiukat.
2020. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 20-on éves voltam (nem ma volt), akkor egy Ford Pumából szálltam ki, ami akkor menő autó volt. Az akkori páromé volt, akivel természetesen nem az autója miatt jöttem össze. Ha nincs autód, akkor gondolom busszal jársz. Ott nincsenek 20-on éves lányok? Vagy csak átlag alattiak buszoznak?
2020. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megmondom miért: az autógyártók ma nagyon ráálltak arra, hogy SUV vagy crossover autókat rakjanak csak a repertoárba a kis városi szappantartók mellé, így ha normál méretű csomagtartót szeretnél normálisabb motorral de nincs 15 misid valamelyik prémium márka szedán vagy kombi autójára, akkor kb csak ilyesmi autót vehetsz.
2020. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Biztos ilyen cicababa mindene kivan, seggig érő hajú nőket vesz észre. Mert neki az a nő. A 30-as már öreg, a 50-as átlag pénztáros, irodista, tanárnő, könyvtáros, biológus, nővér akik szintén tömegközlekednek - szamára láthatatlan.
2020. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
*20-as
2020. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!