Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert majdnem mindig ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert majdnem mindig ilyen vagy ilyesmi autobol szállnak ki pasi mellől átlag 20 on eves nok? Jo, tudom h ezen az oldalon nem kell auto, de azt latom h 10/9 szer bizony kell az atlagos noknek is.

Figyelt kérdés

Persze lehet ez egy tragacs, akkor nem szoltam.


[link]


2020. aug. 26. 16:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%

A képen egy másodikgenerációs, 2012-től gyártott Ford Kuga látható. Tipikus átlagbéla alsó-középkategóriás családi autó: nagy csomagtartó, olcsó beltér, autópályázásra éppcsak elég erős motor, dögunalmas külső. Hahun átlag 4M Ft körül mennek.


Te mást látsz a képen?

2020. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal egy 2005-ös Ford Focus-al járunk. Ráadásul az enyém, nem az övé. Emellett, a járvány előtt én tömegközlekedéssel jártam dolgozni.

Ja, és le merem fogadni, hogy minden téren olyan "kategóriába" tartozom nőként, ami számodra elérhetetlen, tehát nem valami zs kategóriás ocsmányság vagyok, aki "beéri ennyivel", hanem egyszerűen nem számít a kocsi. Kész.

2020. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem számít a kocsi, kivéve, ha nincs.
2020. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Volt páromnak, mikor összejöttünk nem volt autója. Aztán egy öreg tragacsa lett, majd volt f astra, punto, Renault thalia, valami újabb Renault és most egy új Opel astra szalonból.

Mindből kiszálltam párszor.

Nekem egy sx4-esem van.

Én nem látom, hogy kifejezetten városi terepjárókban furikáznának a 20on éves nők.

2020. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy teljesen átlagos autó. Ilyen sok huszonéves nőnek is van. Nekem is.
2020. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs autóm, tömegközlekedem. Tele van huszonéves nőkkel, csak őket nem veszed észre....
2020. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Na látjátok, egy átlag autó, sokaknak van. De én 31 évesen 5 milliót szedtem össze, de nem vagyok hajlandó autra költeni, hanem mikor lesz 8, abból kis lakást veszek indulóval, 30%-al. 25 milliós lakást. :) Szóval nekem nincs átlag 4 milliós Kugám sem, lehet ezért nem vesznek észre. De én észreveszem, hiogy az összes huszonévesnek (80%) ilyen vagy hasonló járgánya van.
2020. aug. 26. 18:35
 18/29 anonim ***** válasza:
81%

"Szóval nekem nincs átlag 4 milliós Kugám sem, lehet ezért nem vesznek észre."


Tévedés. Azért nem vesznek észre, mert egy sz.ar személyiségű, vszeg cseppet sem igényes öltözékű csődtömeg vagy. Szívesen.

2020. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
5%

Ez egy átlagos autó, és Én azt vallom, hogy a férfi akkor férfi ha van autója, teljesen mindegy hogy milyen.

Unalmas már ez, hogy sikertelen pasik az autóra és a nőre irigyek, ahelyett hogy dolgoznának érte csak a duma megy és az irigykedés!

2020. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%

#17 Ne haragudj, de Neked ez miért fáj?

Ha nem akarsz autót, akkor mi a probléma?

Csúnya vagy és az autó a hibás, amiért a nőt nem tudod megszerezni magadnak, vagy mi?

2020. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!