Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van a legtobb nő piedesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van a legtobb nő piedesztálra emelve mindenhol? Mitol jobbak mint a ferfiak (mert egy atlag noert 10 szer akkora harc megy mint egy atlag pasasert).

Figyelt kérdés
Miert jobbak, h ekkora a harc egy mezei objektiven nezve 10/5 os nőèrt is? Ok is ugyanugy büdöset finganak vagy kakálnak. Nekik is 12 oras kemeny melo utan belerohad a labuk a zárt bakancsba. Reggel nekik is szajszaguk van. A honaljuk is izzad mint nekunk. Plusz biologiailag hamarabb is oregednek, egy pasi 35-40 is tudja jol tartani magat, de a legtobb no 35 felett mar bottal sem kategoria. Akkor mi ez a nagy hype korulottuk?
2020. aug. 28. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem jobbak, mint a férfiak.

A férfitársadalom kis egyszerűbb fajta része isteníti a nőket, mert túlzottan csaholnak a punci reményében.

2020. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom engem 36 évesen is megpiszkálnának a botjukkal,ki komolyabb ki komolytalan szándékkal.Képzeld még a fiatal húsz éves fiúk is.
2020. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Ja, ez meg a másik. Én ugyan még csak 29 éves vagyok, de vagy 5 kategóriával jobb nő vagyok, mint 20 évesen. Nem hinném, hogy 5-6 év múlva bottal se kategória leszek.

Ja, és most, 29 évesen nem igazán jutna eszembe 35 feletti pasival összejönni, maximum akkor, ha valami nagyon extra, 40 felettivel meg iszonyatosan 0 esélye van. Huszonéves párom van, nálam fiatalabb.

2020. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A kanos ferfiak allitjak mennyei magassagokba oket, kerd rajtuk szamon.:))
2020. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja es koszonjuk a kimerito jellemzest...
2020. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a baj h 10/9 ferfi kanos es abbol is 10/6 nak tok mindegy csak nő legyen es 100 kilo alatt, akkor már viszik is a csajt...
2020. aug. 28. 16:32
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű biológiai oka van.

A nőnek ciklusa van, melynek kb. a közepére tehető a peteérés. Az ezt megelőző időszakban nagyobb az étvágya a hormonok miatt.

Míg a férfi minden nap termel spermát, akár többször is. Ezáltal persze, hogy az ösztönök miatt fontosabb számára a kapcsolat, és jobban küzd a nőért, mint fordítva.


Nem lehet a nőkön számon kérni a biológiát.

2020. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasik ennyivel jobbak a nőknél, akkor miért problémázol azon, hogy neked nem jut csaj? Ott vannak a pasik, keresgélj közöttük valakit, értük nincs verseny. Ja hogy nő kell neked is? Akkor tessék, kérdésben a válasz.
2020. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ergo sokkal tobb pasi van mint nő kedves utolso?
2020. aug. 28. 16:43
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez vezethető le ebből. Max több pasi versenyez ugyanazért a néhány nőért, de amúgy a fentebb emlegetett biológia miatt gyanús, hogy a nemek aránya egy adott társadalomban korcsoporton belül többé-kevésbé egyenlő. Max az eloszlásuk nem az (én pl olyan helyen dolgozom, ahol többségében nők vesznek körül, de ha valaki a BME VIK-en akar ismerkedni, akkor ott már kicsit nehezebb dolga lesz). Amit te férfi többletként érzékelhetsz, az a bulinegyedben a 10ből 2 igazán szép csajra rámozduló részeg pasihordák miatt lehet, de amúgy a való életben szerencsére ez kevéssé jellemző probléma.
2020. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!