Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő aki társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki társkeresés alatt nem fekszik le mindenkivel aki szembejön ?

Figyelt kérdés

Aki kibír 2-3 hét beszélgetést?


Vagy esetleg olyan aki velem is hajlandó lenne és nem csak a lelki nyomoràval terhel miközben a lábát másnak teszi szét?


Az utolsó eset most egy 48 éves nő akivel leveleztem pár napja , most közli hogy hajnalban lefeküdt valakivel de ő nem erre vágyik hanem komoly kapcsolatra így szeretne igazán megismerni...

WTF????



2020. aug. 29. 20:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Van
2020. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
#1 egyet mutathatnál nekem is mert ebben az évben ez kb 10. ilyen eset volt. Kb az összes , a másik fele pedig egyáltalán nem akart szexelni se velem se mással
2020. aug. 29. 20:16
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Van olyan, akivel 2 éve beszélgetek és még nem feküdtünk le.
2020. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
#3 és ő sem feküdt le mással? :)
2020. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#3 nem ez a kérdés! Hanem hogy olyan van e aki nem fekszik le mással! Olyan nekem is volt tucatnyi aki velem nem feküdt le de bárki mással igen...
2020. aug. 29. 20:19
 6/34 anonim ***** válasza:
19%
#5 egyébként úgy kell neked. Minek ismerkedsz 48 éves vén ribikkel?
2020. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

#6 mindamellett hogy fogalmad sincs hány éves vagyok , csak azért mert egy fiatal lány se áll szóba velem, nem jelöl , rám se néz, méginkább undorral tekint ràm. Nem zsànereim az öreg nők de más lehetőségem vagy esélyem nincs.


Amúgy 37 vagyok tehát nem igen tudok már válogatni , marad az 50 körüli korosztály

2020. aug. 29. 20:26
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
#7 hogy érted hogy nem jelöl? Nem pisil le, vagy mi a szösz?
2020. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Hol laksz egyébként?
2020. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

Pedig itt gyk-n az a hír járja, hogy minél idősebb a pasi, annál kapósabb a fiatal nők körében. Tehát kéne, hogy hugyozzanak utánad a 20 éves csajszik.


Szerintem neked az a bajod, hogy nem veled fekszenek le, hanem inkább mással és veled csak beszélgetnek. Biztos nem vagy rámenős, hanem ilyen tedd ki hadd hűljön típusú alvajáró, lelassult kis sült galambra váró anyámasszony katonája.

2020. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!